Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Bitcoin оновив річний мінімум

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: біткоін

    Криптовалюта пройшла порогове значення в 6000 доларів, аналітики бачать в цьому вплив нещодавніх зломів кріптобірж.

    4138_22.jpg (96.22 Kb)

    Курс криптовалюти Bitcoin знову провалився нижче позначки в 6000 доларів, оновивши на цей раз мінімум за 2018 рік. Так, криптовалюта торгується нижче значення в 5900 доларів за "коін".

    Про це сьогодні, 25 червня, свідчать дані CoinDesk.

    Біткоіни станом на 15:31 по Києву оцінюється в 5862 долара за "монету". Торги криптовалют почалися на рівні 5848 доларів, а до 8:05 біткоіни досяг сьогоднішнього мінімуму на позначці в 5799 доларів за "коін", оновивши заодно і мінімум за 2018 рік. На даний момент максимум за день складає 5923 доларів за "коін" – такого значення курс криптовалюти досяг близько 8:45 по Києву.

    Таким чином, вартість криптовалюти впала майже на 50% у другому кварталі, і на 75%, якщо порівнювати з історичним рекордом вартості в 20 000 доларів за "монету", який був встановлений в грудні 2017 року.

    Відзначимо, раніше аналітик CoinDesk Омкара Годбол прогнозував, що біткоін міг впасти нижче психологічної позначки в 6000 доларів за "коін", що і сталося, і в перспективі спрямуватися до позначки в 5000 доларів за "монету". При цьому поріг в 6000 доларів за "коін" багато аналітиків називають ключовим для біткоіна, і прогнозують "важке відновлення" після падіння нижче цієї позначки.

    Аналітики пов'язують падіння вартості криптовалюти з наслідками хакерських атак на кріптобіржі. Так, нещодавно хакерській атаці піддалася біржа Coinrail, внасідок чого біткоіни втратив більше 12,25% вартості. Коли стало відомо про злом кріптобіржі Bithumb, вартість біткоіна зменшилася всього на 2%, а потім знову відскочила вгору на більш, ніж 3%. Експерти порахували це свідченням швидкого відновлення криптовалюти після шоків, проте ці події все ще тиснуть на біткоіни.

    Разом з тим, нещодавно виконавчий директор кріптобіржі BitMex Артур Хейс заявив телеканалу CNBC, що курс біткоіни повернеться до стрімкого зростання і перевершить попередній максимум, досягнутий в грудні 2017 року, перевищивши його більш ніж в двічі, підкоривши позначку в 50 тисяч доларів за "монету ".

    Альтернативні криптовалюти показали падіння слідом за зниженням вартості біткоіна. Так, за даними CoinMarketCap, Ethereum за 24 години знизився в ціні на 5,21% – до 412,36 доларів, Ripple впав на 6,05%, до 0,430 долара, а курс Bitcoin Cash показав "мінус" 5,56% і знизився до 660,38 долара.

    Капіталізація ринку криптовалюти становить 234,4 млрд доларів. На частку біткоіну припадає приблизно 43,1%. Капіталізація ринку біткоіну 29 червня – 100,9 млрд доларів.

    Нагадаємо, в Україну прийде легалізація криптовалют. Як заявив заступник голови Національного банку України (НБУ) Олег Чурій, підготовка концепції регулювання ринку криптовалюти в Україні практично завершена. За його словами, регулятором цього ринку виступатиме Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

    Чурій підкреслив, що діяльність на ринку криптовалюти ліцензуватиметься, а учасники ринку нестимуть відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій.

    Відзначимо, поки статус криптовалюти в Україні залишається невизначеним, технологія біткоін – блойкчейн – набирає популярності. Причому Україна в цьому питанні – серед 14 світових лідерів.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми