Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Відомий банк назвав нестійкі валюти під час світових криз

 • Джерело: capital.ua.  → Ключові теги: банки

  У разі загострення торговельної війни між Сполученими Штатами і Китаєм найбільшому ризику піддадуться швейцарський франк і валюти скандинавських країн.

  4076_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Такого висновку дійшли аналітики Danske Bank – найбільшого комерційного банку Данії.

  «Скандинавські валюти уразливі при ескалації торговельної війни в основному тому, що вони є валютами невеликих, відкритих економік. У випадку з Данією стабільність валюти залежить від стану глобального судноплавства», – вважає аналітик Єнс Педерсен. На його думку, швейцарський франк також схильний до високого ризику як валюта невеликої відкритої економіки, а також через значну кореляцію зі станом справ у Китаї.

  Серед валют ринків, що розвиваються, “особливо вразливим» виглядає угорський форинт в зв’язку з його великою чутливістю до цін на метали, йдеться в звіті.

  Водночас євро і британський фунт можуть показати велику стійкість до загострення торговельних воєн в силу розміру економік і їх меншої відкритості. Найнадійнішими в цьому випадку виявляються долар США і японська єна в тому числі через низьку кореляцію з цінами на метали, вважають в Danske Bank.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми