Cезонний цикл міцної гривні достроково підійшов до кінця. Справедливості заради варто відзначити, що і почався в цьому році він раніше. Національна валюта злегка «просідає» майже кожен день, хоч і прогнозувалося таке «просідання» не раніше вересня.
За словами фінансового аналітика Сергія Фурси, насправді нічого поки що незвичайного в цьому немає, тому що гривня - сезонна валюта і все вже повинні звикнути про те, що вона слабшає восени, пік її падіння припадає на грудень-січень. І тільки з весни спостерігається поступове зміцнення національної валюти. Сергій Фурса відзначає, що ніякої «зради» не за умови співпраці України з МВФ. Якщо транш буде скасований, то тоді вже треба буде говорити не про сезонні фактори, які впливають на зміну цифр у «обмінниках», а про курс, який просто шокує всіх, але цей сценарій украй небезпечний, тому влада навряд чи зважиться на нього.
Фінансист відзначає, що українцям варто нарешті почати заробляти на сезонності. Адже ні для кого не секрет, коли найкраще тримати в руках гривні, а, коли краще з ними розпрощатися. Особливо коли держава пропонує зручні інструменти, у вигляді валютних і гривневих облігацій.