Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Визначено найбільш оплачувані професії у США

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: робота, США

  У звіті Glassdoor вже четвертий рік поспіль найбільша кількість високооплачуваних професій США знаходяться в технологічному секторі.

  7460_567.jpg (64.32 Kb)

  У 13 з 25 спеціальностей в рейтингу з найвищою зарплатою займає саме технологічний сектор. Найвищу зарплату отримують архітектори програмного забезпечення, розробники і менеджери. Найнижчий показник середньої зарплати в цих спеціальностях становить більш ніж 100 тис. доларів на рік.

  Для доповіді було зібрано показники про заробітну плату від мільйона працівників, було розглянуто посади, які фігурували не менше ніж в ста доповідях і використовувалися алгоритми оцінки середньої річної базової зарплати.

  Незважаючи на те, що в секторі технологій добре оплачується праця, в секторі охорони здоров’я запропоновано найбільші заробітні плати для найвищих посад в галузі.

  Наприклад, лікар отримує середню зарплату в розмірі 195842 доларів, менеджери і фармацевти аптек отримують мінімальну плату в розмірі 146612 і 127120 доларів.

  Рейтинг очолили лікарі з середньою зарплатою в розмірі 195,8 тис. дол., менеджери аптек – 146,6 тис. дол., фармацевти – 127,1 тис. дол.,

  За ними йдуть архітектори підприємства – 115,9 тис. дол., корпоративний радник – 115,6 тис. дол., розробник програмного забезпечення – 108,9 тис. дол., практикуючий медперсонал – 107,5 тис. дол., архітектор програмного забезпечення – 105,3 тис. дол.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми