Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Продати авто, маючи борги, стане неможливо

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: борги, авто

  Українці з боргами не зможуть перереєструвати своє авто. Якщо є непогашений борг за комуналку, задавнений кредит у банку, заборгованість за аліментами - продати машину не вийде. Відповідні рішення днями ухвалив Кабінет міністрів України.

  8400_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  "За наявності відомостей про особу в Єдиному реєстрі боржників перереєстрація, зняття з обліку транспортного засобу не здійснюється", - йдеться у постанові Кабінету міністрів №621. У реєстрі перебуває у відкритому доступі інформація про всіх, з кого отримують борги за допомогою виконавчої служби.

  Так, відповідно до закону "Про виконавче провадження", чиновники зобов'язані вносити в єдиний відкритий реєстр інформацію про всіх, з кого вимагають повернути борг. В першу чергу це неплатники аліментів, боржники банків, ті, хто не платить за комуналку, відмовляється платити штрафи тощо.

  Хто може потарпити до реєстру:

  має майновий або грошовий борг;

  щонайменше три місяці не платив після того, як суд ухвалив рішення стягнути борг;

  фізичні або юридичні особи.

  Реєстр створювався для того, щоб прості українці та органи влади отримали доступ до інформації про боржників. І після набуття чинності постанови №621, користуватися такою можливістю зобов'язані Сервісні центри МВС. Саме вони проводять реєстрацію транспортних засобів.

  "Якщо суд видає виконавчий лист, відкривається виконавче провадження - людина потрапляє до реєстру. Потім борг сплачується, справа закривається і інформацію з реєстру вилучають. Тобто якщо у вас борг перед банком, аліменти не платили тощо - просто оплатіть, і тоді зможете продати машину", - пояснює юрист Олександр Плахотник.

  Також реєстром можуть користуватися роботодавці та ділові партнери. "Людина, яка порушила свої зобов'язання і не продемонструвала платіжної дисципліни, може викликати підозри", - пояснює Плахотник.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми