Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Продати авто, маючи борги, стане неможливо

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: борги, авто

  Українці з боргами не зможуть перереєструвати своє авто. Якщо є непогашений борг за комуналку, задавнений кредит у банку, заборгованість за аліментами - продати машину не вийде. Відповідні рішення днями ухвалив Кабінет міністрів України.

  8400_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  "За наявності відомостей про особу в Єдиному реєстрі боржників перереєстрація, зняття з обліку транспортного засобу не здійснюється", - йдеться у постанові Кабінету міністрів №621. У реєстрі перебуває у відкритому доступі інформація про всіх, з кого отримують борги за допомогою виконавчої служби.

  Так, відповідно до закону "Про виконавче провадження", чиновники зобов'язані вносити в єдиний відкритий реєстр інформацію про всіх, з кого вимагають повернути борг. В першу чергу це неплатники аліментів, боржники банків, ті, хто не платить за комуналку, відмовляється платити штрафи тощо.

  Хто може потарпити до реєстру:

  має майновий або грошовий борг;

  щонайменше три місяці не платив після того, як суд ухвалив рішення стягнути борг;

  фізичні або юридичні особи.

  Реєстр створювався для того, щоб прості українці та органи влади отримали доступ до інформації про боржників. І після набуття чинності постанови №621, користуватися такою можливістю зобов'язані Сервісні центри МВС. Саме вони проводять реєстрацію транспортних засобів.

  "Якщо суд видає виконавчий лист, відкривається виконавче провадження - людина потрапляє до реєстру. Потім борг сплачується, справа закривається і інформацію з реєстру вилучають. Тобто якщо у вас борг перед банком, аліменти не платили тощо - просто оплатіть, і тоді зможете продати машину", - пояснює юрист Олександр Плахотник.

  Також реєстром можуть користуватися роботодавці та ділові партнери. "Людина, яка порушила свої зобов'язання і не продемонструвала платіжної дисципліни, може викликати підозри", - пояснює Плахотник.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми