Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Порошенко прокоментував можливий дефолт в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: дефолт, Порошенко

  Україну очікують пікові виплати за державним боргом в 2019 році, однак подолання економічної кризи й ефективна економічна політика дозволить країні зберегти фінансову стабільність.

  1680_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це заявив Президент країни Петро Порошенко.

  “Хочу підкреслити: як не дочекалися, коли пророкували дефолт України в 2014-15 роках, коли у нас було заледве $5 млрд золотовалютних резервів, так і не дочекаються ніякої дестабілізації зараз”, – сказав глава держави, виступаючи в п’ятницю на 15-му форумі YES, організованому Фондом Віктора Пінчука в Києві.

  “Ми знаємо, що ми робимо, і ми захистимо Україну у фінансовому плані… Україна зараз є історією успіху на ринках країн, що розвиваються”, – підкреслив П. Порошенко.

  Він нагадав, що держборг України з 2007 по 2010 рік збільшився на $26 млрд, а з 2010 по 2014 рік зріс майже на $20 млрд.

  За словами президента, якщо б не таке його нарощування в ті роки, Україна могла б відмовитися від зовнішніх позик. П. Порошенко розкритикував політиків, через яких відбулося таке нарощування держборгу і які зараз критикують співпрацю країни з МВФ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми