Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Уряд забере "живі гроші" у бідних українців - економіст

 • Джерело: golos.ua.  → Ключові теги: фінанси, суспільство

  Проект бюджету на 2019 рік, по суті, є, бюджетом розвитку силового блоку за рахунок найбідніших верств населення України.

  7940_b6ibspy1.jpg (66.3 Kb)


  Таку думку висловив економіст Віктор Скаршевський.

  Уряд назвав проект бюджету на 2019 рік бюджетом розвитку, але справедливості заради, треба назвати його бюджетом розвитку силового блоку за рахунок найбідніших верств населення, заявив В. Скаршевський.

  «Проект держбюджету показує реальні пріоритети уряду Гройсмана на 2019 рік - це істотне збільшення витрат на силові структури (наприклад, витрати на МВС збільшуються на 25%, на СБУ - на 16% і т.д.) і мінімальне збільшення соціальних витрат. Соціальні витрати на наступний рік уряд збільшив тільки на 5%, хоча і так занижений показник інфляції склав 7,4%. Тут явна невідповідність і протиріччя», - підкреслив економіст.

  В. Скаршевський додав, що, виходячи з цих показників, реальні соціальні витрати в Україні скорочуються. Заниження показника інфляції (фактично інфляція становитиме 10-11%, а не 7-8%) реально не дозволить проіндексувати всі соціальні норми на 12-13%. Іншими словами, уряд забирає «живі» гроші у найбільш незахищених верств суспільства. Це антисоціальний бюджет.

  «Прожитковий мінімум занижений в проекті бюджету в 2,5 рази щодо фактичного прожиткового мінімуму. Зараз прожитковий мінімум становить 1800 грн, до кінця 2019 року його становила 2000 грн. Притому що фактичний прожитковий мінімум вже зараз становить 4500 грн. Іншими словами, йде обкрадання громадян України», - резюмував економіст.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми