Фінанси. Гроші. Валюта, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названа зарплати фінансистів з Уолл-стріт

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: зарплата, фінанси

  У 2017 році середньорічна зарплата працівників нью-йоркського ринку цінних паперів, включаючи бонуси, зросла на 13% і досягла 422,5 тис. доларів.

  7940_b6ibspy1.jpg (66.3 Kb)


  Про це повідомив фінансовий інспектор Томас Дінаполі в своїй доповіді.

  У доповіді сказано, що середній розмір бонусу в секторі за звітний період було збільшено на 15%, до 184,2 тис. доларів. Повідомляється, що частка премій в структурі зарплат на Уолл-стріт склала 40%.

  Середня зарплата на Уолл-Стріт виявилася найвищою в порівнянні з іншими сферами. У 2017 році на неї припало 21% сукупних зарплат в приватному секторі Нью-Йорка.

  Майже чверть фахівців, що займаються цінними паперами, за рік заробили понад 250 тис. доларів. В аналогічний період лише 2,5% зайнятих в інших сферах нью-йоркської економіки змогли досягти аналогічний дохід.

  “Уолл-стріт завершувала прибутком кожен рік з кінця рецесії в 2009 році, і винагороди торік досягли максимуму з початку фінансової кризи”, – зазначив Дінаполі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми