Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт прирівняв українську економіку до колишніх колоній ВБ

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: економіка

  Україна є сировинною державою.

  8681_1807580.jpg (61.83 Kb)


  Про це заявив Анатолій Кінах, український політичний і державний діяч, Президент Українського союзу промисловців і підприємців.

  Він розповів про сучасний стан економіки України, про структуру її експорту і про іноземні інвестиції, про рівень зношеності і про темпи модернізації основного фонду; пояснив зв'язок між трудовою міграцією, депопуляцією населення і сировинним характером економіки України; оцінив проект бюджету України на 2019 рік і загрози неконтрольованого дефолту.

  "На сьогоднішній день близько 70% ВВП України - це сировина: аграрного комплексу (пшениця, кукурудза, рапс, мед і т.д.), гірничо-металургійний комплекс ... А що таке 70% сировинного експорту в структурі експорту в цілому? це, якщо говорити по аналогії, структура експорту колишніх колоній Великої Британської імперії ... ", - вважає Анатолій Кінах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми