Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт прирівняв українську економіку до колишніх колоній ВБ

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: економіка

  Україна є сировинною державою.

  8681_1807580.jpg (61.83 Kb)

  Про це заявив Анатолій Кінах, український політичний і державний діяч, Президент Українського союзу промисловців і підприємців.

  Він розповів про сучасний стан економіки України, про структуру її експорту і про іноземні інвестиції, про рівень зношеності і про темпи модернізації основного фонду; пояснив зв'язок між трудовою міграцією, депопуляцією населення і сировинним характером економіки України; оцінив проект бюджету України на 2019 рік і загрози неконтрольованого дефолту.

  "На сьогоднішній день близько 70% ВВП України - це сировина: аграрного комплексу (пшениця, кукурудза, рапс, мед і т.д.), гірничо-металургійний комплекс ... А що таке 70% сировинного експорту в структурі експорту в цілому? це, якщо говорити по аналогії, структура експорту колишніх колоній Великої Британської імперії ... ", - вважає Анатолій Кінах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми