Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У США рекордний дефіцит бюджету

 • Джерело: mk.ru.  → Ключові теги: США, фінанси

  Однак при цьому спостерігаються значні успіхи в економіці країни.

  2359_567.jpg (64.32 Kb)

  45-му президенту Сполучених Штатів Дональда Трампа є чим похвалитися перед своїми виборцями. При ньому економіка країни досягла певних успіхів: створено чотири мільйони нових робочих місць, зафіксовано зростання на 1,4% реальних заробітних плат. Все це при небувало низькому рівні безробіття.

  Однак при цьому фахівці вказують на зростання держборгу і дефіциту бюджету до рекордних значень. У поточному фінансовому році витрати скарбниці перевищили доходи на 779 мільярдів доларів, зростання дефіциту бюджету країни склав 17%. Такі дані містяться в звіті, підготовленому главою американського Мінфіну Стівеном Мнучіним і головою Адміністративно-бюджетного управління президентської адміністрації Міком Малвейні.

  Фінансова влада звертають увагу на те, що дефіцит бюджету по відношенню до ВВП збільшився до небезпечних показників в 3,9% і досяг максимальних значень за шість років.

  У звіті відзначено зростання загальних витрат на 127 мільярдів доларів (+ 3,2%), а ось доходи скарбниці стали більше тільки на 14 мільярдів (+ 1,4%). Сполучені Штати найбільше витрачають коштів на оборону, йдеться в документі. Фінансова влада попереджають про зростання в наступному році дефіциту бюджету до 981 мільярдів доларів або 4,6% від ВВП.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми