Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Економіст: з 2021 може початися процвітання в Україні

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: економіка

  Економіка України 2019-го сповільнить зростання, але після 2020-го ВВП держави почне наздоганяти країни Східної Європи.

  0606_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  "2018-й - рік невизначеності для інвесторів, для бізнесу - для всіх учасників економіки. Тому зрозуміло, що 2019-го темпи зростання економіки будуть трохи нижчими. Це нормально, тому що політичний ризик дуже великий. Якщо він не виправдається, то 2020-го економіка знову буде рости. Це відображають усі прогнози", - заявив економіст Павло Кухта.

  За словами експерта, у другому кварталі 2018-го показники зростання економіки становлять 3,8% ВВП. Це нижня межа норми для України.

  "Це нижня планка показника, який дозволяє нам наздоганяти східноєвропейські країни. Між нами утворився великий розрив, тому що вони на початку 90-х провели реформи і 25 років розвивалися, а ми стояли на місці. 4% - це рівень, на який ми повинні вийти та утримувати його як базу економічного зростання, але ми зараз вже майже там".

  Крім виборів, ще одним великим ризиком для економіки на наступний рік Кухта назвав пік виплат за зовнішнім боргом України.

  "Виплати за боргом створюють ризик макроекономічної нестабільності, стримують інвестиції та економічне зростання. Але з 2021-го ці виплати підуть на спад. Якщо не зробимо помилок до того часу, то будемо стабільно йти курсом реформ та євроінтеграції", - додав Кухта.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми