Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Яким буде реальний курс долара при підтримці МВФ у 2019 - економіст

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: МВФ

  На наступний рік очікується сповільнення української економіки до темпу 2,9% порівняно з очікуванням 3,4 цього року. Цього року відбувається пік економічного зростання.

  6206_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  Про це розповів головний економіст Альфа-банку Україна Олексій Блінов в ефірі програми Фінансовий тиждень.

  “Співвідношення експорту до ВВП є близьким до 50%, це не є світовим максимумом, але для досить великої економіки це висока відкритість економіки. Велика частина нашого експорту залишається сировиною, це стосується і аграрної продукції. Сталь, залізна руда – це все не унікальне, і ми вже мінімум двічі бачили, як можуть бути підступними ці ринки. Ми маємо певні зрушення в монетарній політиці, але архітектура нашої економіки залишається тією самою як вона була 10 років тому”, – повідомляє експерт.

  Зараз відбувається підвищення ставок у США і відтікання частини інвесторів з інших країн, інших валют у американський доллар.

  “Ця тектоніка у нас не суттєво працює, тому що іноземних інвесторів в українських цінних паперах практично немає. На наступний рік ми очікуємо невелике, але прискорення девальвації, і за базовим прогнозом, який передбачає відновлення співпраці з МВФ, середньорічний курс – 29,75 грн за доллар”, – прогнозує Олексій Блінов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми