Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Найпопулярніші афери з виманюванням коштів в українців

  • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: шахраї

    Аферисти йдуть на всілякі хитрощі, щоб виманити гроші потенційних жертв.

    3955_original-1358418581.jpg (28.05 Kb)

    Кіберзлочинці активно обманюють громадян, виманюючи гроші. Добути особисті дані простого громадянина набагато простіше, ніж зламати банківську систему. Які прийоми використовують злочинці і як убезпечити себе.

    Як шахраї крадуть гроші з банківських карт: Аферисти можуть прикидатися вашим начальником.

    Шахрай телефонує і представляється вашим начальником. Він просить перевести гроші без узгодження з керівництвом або оплатити фальшивий рахунок.

    Шахрай може трапиться клієнтом або постачальником У фірму звертається шахрай як представник кредитора або постачальника товарів або послуг, який наполягає на використанні нових банківських реквізитів в наступних рахунках-фактурах. Природно, це фальшиві банківські дані.

    Кіберзлочинці можуть видавати себе за співробітників банку Аферисти звертаються до вас від імені банку для того, щоб дізнатися особисті, фінансові або конфіденційні дані, які допоможуть їм вкрасти ваші гроші.

    Шахраї створюють фальшиві банківські сайти

    За допомогою таких сайтів вони також можуть дізнатися фінансову та особисту інформацію. Кіберзлочинці використовують сайти знайомств і соцмережі.

    Шахраї знаходять жертв на сайтах знайомств, в соціальних мережах, а потім втираються до них в довіру. Таким чином вони отримають особисті дані і номери банківських рахунків.

    Соціальні мережі допомагають кіберзлочинцям красти ваші гроші.

    У соціальних мережах треба особливо акуратно підходити до того, яку інформацію ви там розміщуєте.

    Навіть якщо ви не публікуєте нічого зайвого, у аферистів є безліч методів умовити вас надати їм особисті дані.

    Шахраї пропонують робити інвестиції в "успішні" проекти

    Кіберзлочинці пропонують вкладати гроші в акції, облігації, криптовалюту, дорогоцінні метали, нерухомість за кордоном, альтернативну енергетику.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми