Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт пояснив, чому Росія не ввела санкції проти Ахметова

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: Ахметов, санкції

  Росія має особливу тактику щодо українських олігархів.

  8665_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Що стосується Ахметова, то зараз абсолютно не в інтересах Кремля вводити проти нього персональні санкції, але зате можна ввести їх проти деяких його підприємств, щоб трохи натиснути на больові точки і показати, що Кремлі "тримає руку" на його пульсі, і, знову ж таки, подивитися на його реакцію, на його політичне лавірування в цих умовах. Відносно Дмитра Фірташа використовується аналогічна тактика "дрібних порізів", яка полягає в тому, що наноситься один "поріз", і, якщо немає потрібної реакції, то наноситься наступний "поріз" і так далі. Тому зараз в список вносяться окремі підприємства, але не вносяться великі персоналії. А далі будуть дивитися з їхньої поведінки.

  При цьому важливо відзначити, що насправді від цих санкцій прямі економічні втрати України не будуть катастрофічними. Умовно, ми можемо втратити до півмільярда доларів нашого річного експорту в Росію.

  У той же час наш обиватель недооцінює колосальні підкилимні взаємозв'язку нинішніх політичних еліт України з великим російським капіталом. На вищих посадах в нашій країні побували люди, які до 2013 року працювали у фінансовій системі і були дуже тісно пов'язані російським капіталом. Тому не варто недооцінювати глибину цих прихованих і складних афілійованих зв'язків. За допомогою цих санкцій Росія буде в ручному режимі диригувати нашими внутрішніми політичними процесами. І це приховане політичне лавірування може трансформуватися в прийняття рішень, які для України будуть коштувати набагато більше, ніж прямі економічні втрати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми