Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт пояснив, чому Росія не ввела санкції проти Ахметова

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: Ахметов, санкції

  Росія має особливу тактику щодо українських олігархів.

  8665_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Що стосується Ахметова, то зараз абсолютно не в інтересах Кремля вводити проти нього персональні санкції, але зате можна ввести їх проти деяких його підприємств, щоб трохи натиснути на больові точки і показати, що Кремлі "тримає руку" на його пульсі, і, знову ж таки, подивитися на його реакцію, на його політичне лавірування в цих умовах. Відносно Дмитра Фірташа використовується аналогічна тактика "дрібних порізів", яка полягає в тому, що наноситься один "поріз", і, якщо немає потрібної реакції, то наноситься наступний "поріз" і так далі. Тому зараз в список вносяться окремі підприємства, але не вносяться великі персоналії. А далі будуть дивитися з їхньої поведінки.

  При цьому важливо відзначити, що насправді від цих санкцій прямі економічні втрати України не будуть катастрофічними. Умовно, ми можемо втратити до півмільярда доларів нашого річного експорту в Росію.

  У той же час наш обиватель недооцінює колосальні підкилимні взаємозв'язку нинішніх політичних еліт України з великим російським капіталом. На вищих посадах в нашій країні побували люди, які до 2013 року працювали у фінансовій системі і були дуже тісно пов'язані російським капіталом. Тому не варто недооцінювати глибину цих прихованих і складних афілійованих зв'язків. За допомогою цих санкцій Росія буде в ручному режимі диригувати нашими внутрішніми політичними процесами. І це приховане політичне лавірування може трансформуватися в прийняття рішень, які для України будуть коштувати набагато більше, ніж прямі економічні втрати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми