Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У Нацбанку знайшли спосіб для зміцнення гривні

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: НБУ, гривня

  У Нацбанку відзначили, що необхідно, зокрема, активізувати роботу щодо поліпшення якості прогнозування динаміки коштів Єдиного казначейського рахунку.

  0419_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Про це йдеться в рішенні Ради Нацбанку.

  Рада Національного банку України дав рекомендації Кабінету міністрів для недопущення розбалансування грошово-кредитного ринку в кінці 2018 - початку 2019 року, а також недопущення посилення девальваційного тиску на гривню.

  У НБУ повідомляють, що необхідно докласти додаткових зусиль для роботу щодо поліпшення якості прогнозування динаміки коштів Єдиного казначейського рахунку, а також забезпечення рівномірного і прогнозованого здійснення бюджетних платежів і відшкодування ПДВ. Також рекомендується для зниження уразливості державних фінансів до валютних ризиків і забезпечення їх стійкості в середньостроковій перспективі дотримуватися політики поступового заміщення валютних запозичень гривневими.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми