Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У Нацбанку знайшли спосіб для зміцнення гривні

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: НБУ, гривня

  У Нацбанку відзначили, що необхідно, зокрема, активізувати роботу щодо поліпшення якості прогнозування динаміки коштів Єдиного казначейського рахунку.

  0419_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Про це йдеться в рішенні Ради Нацбанку.

  Рада Національного банку України дав рекомендації Кабінету міністрів для недопущення розбалансування грошово-кредитного ринку в кінці 2018 - початку 2019 року, а також недопущення посилення девальваційного тиску на гривню.

  У НБУ повідомляють, що необхідно докласти додаткових зусиль для роботу щодо поліпшення якості прогнозування динаміки коштів Єдиного казначейського рахунку, а також забезпечення рівномірного і прогнозованого здійснення бюджетних платежів і відшкодування ПДВ. Також рекомендується для зниження уразливості державних фінансів до валютних ризиків і забезпечення їх стійкості в середньостроковій перспективі дотримуватися політики поступового заміщення валютних запозичень гривневими.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми