Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Скільки коштують гроші, коли вони потрібні терміново?

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: кредит

  Ситуація, коли власних грошей не вистачає, а банки відмовляють у кредиті, знайома багатьом. Сервіси кредитування в інтернеті створені саме для вирішення подібних проблем. Але, вартість таких кредитів досить висока, за кожен день використання чужих грошей доведеться заплатити приблизно 1.7%. Якщо перерахувати цю ставку на рік, то отримаємо 620,5%, швидкі кредити дорожчі, ніж звичайні споживчі кредити в 10-12 разів.

  Сервіси кредитування в інтернеті


  Час – це гроші

  Наш найцінніший ресурс – це час, його неможливо повернути, а всього пару секунд можуть бути варті життя. Тому гроші, які потрібні терміново, завжди ціняться дорого. Онлайн кредит можливо отримати дуже швидко, всього за 10-20 хвилин не виходячи з дому, перебуваючи за містом, де немає відділень банку. Для першої реєстрації на сайті необхідні тільки кредитна картка українського банку, паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.

  Головна перевага онлайн кредитів – вони найбільш доступні для звичайних людей, на відміну від споживчих кредитів, й навіть кредитних карт з лімітом від банку. Малі фінансові організації не висувають значних обмежень для своїх клієнтів. На онлайн позику можуть претендувати практично всі, від молодих людей віком 18 років до літніх, старших за 65. Ніякого застави, поруки або довідок з роботи надавати не потрібно, на реєстрацію в системі та заповнення онлайн заявки знадобиться не більше 15 хвилин.

  Гроші як дефіцитний товар

  Послугами сервісів інтернет кредитування найчастіше користуються люди, які не можуть взяти гроші в банку через відсутність офіційного працевлаштування – студенти, безробітні, самозайняті особи, офіційно не працевлаштовані робітники, домогосподарки. Ще одна категорія – люди із поганою кредитною історією. Мікрокредит - це їх єдиний шанс позичити гроші.

  Чи бувають недорогі мікрокредити? Завдяки ринковій конкуренції – бувають, навіть під 0%. В ніші мікрокредитування вона така висока, що багато компаній знизили ціни. Часто пропонують постійним клієнтам гроші в кредит зі знижкою, в для залучення нових видають безкоштовні кредити.

  Розмір першої позики зазвичай обмежений, оформляючи заявку вперше отримати можна 1000-5000 гривень на місяць. Щоб швидко знайти найвигідніший онлайн кредит, порівнюйте пропозиції кредитних провайдерів. Це можна легко зробити на сайті Financer.com, який створений для порівняння фінансових продуктів.

  Як отримати гроші онлайн в кредит?

  Заходьте на сайт компанії й вибирайте необхідні вам параметри. Ви одразу побачите доступні пропозиції, після чого можете порівняти процентні ставки та рейтинги компаній. Знайдіть

  найкращі варіанти й подавайте заявку в одну або відразу кілька, це підвищить шанси на отримання грошей та заощадить ваш час. Якщо всі залишені заявки будуть схвалені, ви зможете підписати тільки один договір, найвигідніший для вас.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми