Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Гриценко підписав "Конституцію для бізнесу"

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Гриценко, бізнес

  Меморандум "Країна рівних можливостей з потужною економікою", який підписали лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко та представники Української ради бізнесу, експерт організації "Реанімаційний пакет реформ" В'ячеслав Черкашин назвав "Конституцією для бізнесу".

  6259_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  "Це своєрідна Конституція для бізнесу, де прописані демократичні механізми вирішення багатьох питань, і якою буде керуватися влада під час прийняття рішень", — сказав Черкашин, передає прес-служба "Громадянської позиції".

  Він підкреслив, що Анатолій Гриценко як майбутній президент зобов'язується вирішити ключові проблеми, які сьогодні турбують бізнес, на основі чесної й прозорої політики.

  "Що буде з фіскальною службою? Як вона працюватиме? Як змінити податок на зарплату в Україні, щоб вона могла конкурувати із зарплатами у європейських країнах, адже саме туди більшість українців зараз виїжджають на заробітки. Меморандум — це не просто декларація намірів. У ньому прописані рішення, які допоможуть реформувати податкову систему країни і зменшити тиск на бізнес", — додав Черкашин.

  У свою чергу Анатолій Гриценко під час підписання меморандуму зазначав, що всі підприємці повинні працювати у рівних умовах.

  "Коли всі підприємці мають можливість працювати у рівних умовах — без монополій, чесно, без диктату із боку влади, яка повинна й буде працювати чесно, тільки тоді у нас буде потужна економіка, могутня держава. Тоді ми зможемо вирішувати всі питання, які турбують десятки мільйонів громадян. Тільки так — взаємною, чесною співпрацею", — заявив Гриценко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми