Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Гриценко підписав "Конституцію для бізнесу"

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Гриценко, бізнес

  Меморандум "Країна рівних можливостей з потужною економікою", який підписали лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко та представники Української ради бізнесу, експерт організації "Реанімаційний пакет реформ" В'ячеслав Черкашин назвав "Конституцією для бізнесу".

  6259_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  "Це своєрідна Конституція для бізнесу, де прописані демократичні механізми вирішення багатьох питань, і якою буде керуватися влада під час прийняття рішень", — сказав Черкашин, передає прес-служба "Громадянської позиції".

  Він підкреслив, що Анатолій Гриценко як майбутній президент зобов'язується вирішити ключові проблеми, які сьогодні турбують бізнес, на основі чесної й прозорої політики.

  "Що буде з фіскальною службою? Як вона працюватиме? Як змінити податок на зарплату в Україні, щоб вона могла конкурувати із зарплатами у європейських країнах, адже саме туди більшість українців зараз виїжджають на заробітки. Меморандум — це не просто декларація намірів. У ньому прописані рішення, які допоможуть реформувати податкову систему країни і зменшити тиск на бізнес", — додав Черкашин.

  У свою чергу Анатолій Гриценко під час підписання меморандуму зазначав, що всі підприємці повинні працювати у рівних умовах.

  "Коли всі підприємці мають можливість працювати у рівних умовах — без монополій, чесно, без диктату із боку влади, яка повинна й буде працювати чесно, тільки тоді у нас буде потужна економіка, могутня держава. Тоді ми зможемо вирішувати всі питання, які турбують десятки мільйонів громадян. Тільки так — взаємною, чесною співпрацею", — заявив Гриценко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми