Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Обсяг покупок з AliExpress в Україні може обвалитися

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: AliExpress

  Як тільки з'явиться таке оподаткування посилок, впаде кількість покупок на AliExpress і схожих сайтах. Тому що втратить економічну доцільність. Це вдарить по середньому класу і ця група може приєднатися до тих протестів, які вже є. І, безумовно, матиме вплив на політичну ситуацію в країні.

  0858_aliexpress-vladimir-putin-zakon-internet-agregator.jpg (22.63 Kb)

  Про це переконаний політолог Руслан Бортник.

  "Не вважаю, що через це в країні може статися Майдан, але незадоволених владою додасть".

  "Не бачу доцільності в такому підході. Йдеться про досить невеликі суми для держбюджету. І таким чином драконити українців – не від великого розуму. Або така ідея нав'язується західними партнерами, які не зовсім до кінця розуміють ситуацію всередині країни".

  "Крім того, бачу відвертий лобізм такого рішення по багатьох галузях. Якщо взяти ті ж посилки – це як боротьба з МАФами: за боротьбою з посилками можуть стояти великі роздрібні продавці на українському ринку. Вони можуть, використовуючи державні руки, боротися за свої прибутки".

  "Якщо держава вирішила боротися з тіньовим ринком роздрібної торгівлі – вона не з того кінця починає. Лобізм простежується і в секторі видобутку корисних копалин: чому не підвищується рента на видобуток газу? А у нас є проекти там, які взагалі з нульовою рентою працюють. І це при наших цінах на енергоносії".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми