Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Інвестор: український ринок став цікавішим

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Іноземним інвесторам цікаво інвестувати в українські високотехнологічні проекти, тому що в цих областях світової економіки зараз дуже низька конкуренція.

  7522_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це заявив український бізнесмен та інвестор Вадим Єрмолаєв під час Міжнародного економічного форуму, який відбувся 15 листопада 2018 року в Дніпрі.

  "В Україні ідеальне для інвестування бізнес–середовище. По-перше, низька конкуренція у технологічних галузях економіки. По-друге, дешева логістика і низька собівартість виробництва продукції", - заявив Вадим Єрмолаєв.

  За словами підприємця, іноземцям досить простого калькулятора, щоб розрахувати прибутковість будь-якого бізнесу і зрозуміти термін окупності своїх інвестицій.

  "Інвестувати в український бізнес вигідно, особливо, якщо ти володієш новими технологіями. Яскравим підтвердженням цьому твердженню є наш приклад співпраці з турецькою компанією "Baser". Спільно з ними наша компанія свого часу успішно запустила підприємство з виробництва миючих засобів "Ольвія". Головним нашим конкурентом на той час був Procter & Gamble. Через два роки нашої роботи Procter & Gamble захотів викупити наше підприємство, і ця угода окупила всі інвестиції сторицею", - розповідає Вадим Єрмолаєв.

  Другий приклад, який навів бізнесмен на форумі - успішний кейс ABM Technology по запуску виробництва високотехнологічних продуктів – зубних імплантатів.

  "Наш завод з виробництва зубних імплантатів зараз конкурує з швейцарськими, японськими, німецькими та корейськими компаніями. Ми вже успішно пройшли всі авторитетні сертифікації. Наша продукція вже завойовує ринок в Україні, і ми підемо далі", - пообіцяв Вадим Єрмолаєв.

  Для довідки: Вадим Єрмолаєв — український бізнесмен та інвестор, один з головних забудовників Дніпра. Засновник таких підприємств, як: "Аксор", "Міропласт", "ЮДК", "ABM Technology", "Оскар", "Дніпропрес Сталь", "Алеф-Віналь", "Сади Дніпра", "Лунапак", "Агроальянс". Засновник компанії ALEF ESTATE, яка побудувала в Дніпрі ТРЦ "Міст-Сіті", ТДК "Босфор", ТДК "Новий центр", МФК CASCADE PLAZA, ТК Terra, Бізнес-центр "Призма", ТДК "Магнат", ТК "Наша правда", ТК "Кубометр", ТК на Пастера.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми