Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Інвестор: український ринок став цікавішим

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Іноземним інвесторам цікаво інвестувати в українські високотехнологічні проекти, тому що в цих областях світової економіки зараз дуже низька конкуренція.

  7522_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це заявив український бізнесмен та інвестор Вадим Єрмолаєв під час Міжнародного економічного форуму, який відбувся 15 листопада 2018 року в Дніпрі.

  "В Україні ідеальне для інвестування бізнес–середовище. По-перше, низька конкуренція у технологічних галузях економіки. По-друге, дешева логістика і низька собівартість виробництва продукції", - заявив Вадим Єрмолаєв.

  За словами підприємця, іноземцям досить простого калькулятора, щоб розрахувати прибутковість будь-якого бізнесу і зрозуміти термін окупності своїх інвестицій.

  "Інвестувати в український бізнес вигідно, особливо, якщо ти володієш новими технологіями. Яскравим підтвердженням цьому твердженню є наш приклад співпраці з турецькою компанією "Baser". Спільно з ними наша компанія свого часу успішно запустила підприємство з виробництва миючих засобів "Ольвія". Головним нашим конкурентом на той час був Procter & Gamble. Через два роки нашої роботи Procter & Gamble захотів викупити наше підприємство, і ця угода окупила всі інвестиції сторицею", - розповідає Вадим Єрмолаєв.

  Другий приклад, який навів бізнесмен на форумі - успішний кейс ABM Technology по запуску виробництва високотехнологічних продуктів – зубних імплантатів.

  "Наш завод з виробництва зубних імплантатів зараз конкурує з швейцарськими, японськими, німецькими та корейськими компаніями. Ми вже успішно пройшли всі авторитетні сертифікації. Наша продукція вже завойовує ринок в Україні, і ми підемо далі", - пообіцяв Вадим Єрмолаєв.

  Для довідки: Вадим Єрмолаєв — український бізнесмен та інвестор, один з головних забудовників Дніпра. Засновник таких підприємств, як: "Аксор", "Міропласт", "ЮДК", "ABM Technology", "Оскар", "Дніпропрес Сталь", "Алеф-Віналь", "Сади Дніпра", "Лунапак", "Агроальянс". Засновник компанії ALEF ESTATE, яка побудувала в Дніпрі ТРЦ "Міст-Сіті", ТДК "Босфор", ТДК "Новий центр", МФК CASCADE PLAZA, ТК Terra, Бізнес-центр "Призма", ТДК "Магнат", ТК "Наша правда", ТК "Кубометр", ТК на Пастера.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми