Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Банки пустіють": у росіян паніка через санкції

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: Росія, фінанси, банки

  За заявою Центробанку РФ, зробленому в понеділок, 19 листопада, в жовтні відтік валютних депозитів продовжився третій місяць поспіль. За місяць фізособи забрали з рахунків 0,5 млрд доларів на додачу до 0,6 млрд доларів у вересні і 1,1 млрд - в серпні.

  54_1470817100_f292432aa1a28cd299224e7b2984bf0382042c_750.jpg (67.25 Kb)


  Росіяни продовжують забирати валюту з банків, незважаючи на масове підвищення ставок за доларовими вкладами і заяви чиновників про стабільність російської банківської системи.

  Всього друга хвиля відтоку забрала з рахунків 2,2 млрд доларів, а разом з першою, що відбулася в квітні-травні, банківська система втратила 6,8 млрд доларів грошей фізосіб.

  Загальний обсяг валютних вкладів, які громадяни довірили банкам, опустився до мінімуму з квітня 2015 року - 86 млрд доларів.

  Головною жертвою примусової дедоларизації став Сбербанк, з літа втратив 2,1 млрд доларів з рахунків фізосіб. З серпня банк двічі підвищував ставки доларових депозитів, взінтів їх практично вдвічі (до 3,5%). Але залучити валюту в значному обсязі не вдалося: фізособи за місяць принесли в банк за все 18,3 млн доларів, компенсувавши 0,8% від грошей, винесених за попередні два місяці.

  "Те, що ми спостерігали, - це зняття валютних вкладів і по суті справи заповнення клітинок", - розповідав в жовтні заступник голови ЦБ РФ Василь Поздишев.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми