Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Банки пустіють": у росіян паніка через санкції

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: Росія, фінанси, банки

  За заявою Центробанку РФ, зробленому в понеділок, 19 листопада, в жовтні відтік валютних депозитів продовжився третій місяць поспіль. За місяць фізособи забрали з рахунків 0,5 млрд доларів на додачу до 0,6 млрд доларів у вересні і 1,1 млрд - в серпні.

  54_1470817100_f292432aa1a28cd299224e7b2984bf0382042c_750.jpg (67.25 Kb)


  Росіяни продовжують забирати валюту з банків, незважаючи на масове підвищення ставок за доларовими вкладами і заяви чиновників про стабільність російської банківської системи.

  Всього друга хвиля відтоку забрала з рахунків 2,2 млрд доларів, а разом з першою, що відбулася в квітні-травні, банківська система втратила 6,8 млрд доларів грошей фізосіб.

  Загальний обсяг валютних вкладів, які громадяни довірили банкам, опустився до мінімуму з квітня 2015 року - 86 млрд доларів.

  Головною жертвою примусової дедоларизації став Сбербанк, з літа втратив 2,1 млрд доларів з рахунків фізосіб. З серпня банк двічі підвищував ставки доларових депозитів, взінтів їх практично вдвічі (до 3,5%). Але залучити валюту в значному обсязі не вдалося: фізособи за місяць принесли в банк за все 18,3 млн доларів, компенсувавши 0,8% від грошей, винесених за попередні два місяці.

  "Те, що ми спостерігали, - це зняття валютних вкладів і по суті справи заповнення клітинок", - розповідав в жовтні заступник голови ЦБ РФ Василь Поздишев.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми