Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як воєнний стан вплине на держбюджет - коментар Мінфіну

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Країна перевиконати дохідну частину, прогнозують в міністерстві.

  7673_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Запровадження воєнного стану в 10 областях України не вплинуло на доходи державного бюджету України. Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.

  У відомстві уточнили, що за перші дні дії воєнного стану – 26, 27 і 28 листопада – до загального фонду державного бюджету надійшло 1,6 млрд гривень, 1,7 млрд гривень і 1,34 млрд гривень митних платежів відповідно.

  "Зменшення суми надходжень 28 листопада у порівнянні з попереднім днем є особливістю надходжень митних платежів протягом тижня: пікові надходження в понеділок-вівторок, падіння з середи по п'ятницю, і жодним чином не пов'язані з введенням воєнного стану", – пояснив заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

  Податкові платежі за 26, 27 і 28 листопада склали, відповідно, 2,2 млрд гривень, 2 млрд гривень і 3 млрд гривень при середньодобовому зборі в листопаді 2,4 млрд гривень.

  У Мінфіні очікують, що за підсумками місяця Україна перевиконає запланований показник доходів загального фонду державного бюджету.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми