Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Блогер: у "Новоросії" не знають вже куди дівати гроші, не те, що в "бандерівській" Україні

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Новоросія, суспільство, економіка

  «Новоросія» зустрічає Новий рік в самому розквіті. Економіка прогресує семимильними кроками. «Новоросчани» не знають, куди дівати гроші, тому економічний бум приходиться штучно стримувати, так само, як і обмежувати доходи громадян. Донецький, Єнакіївський і Алчевський металургійні комбінати практично стоять або працюють на 20% від того рівня, на якому працювали в «бандерівській» Україні.


  Про це у своєму блозі пише український блогер Павло Бондаренко.

  За його словами, зарплата підручного сталевара на Алчевському меткомбінаті - 10 тисяч рублів або цілих 143 долари. Потрібно розуміти - підручний сталевара в киснево-конвертерному цеху - це типу заступник бригадира в колгоспі - фігура. Правда, рублі ці платять не всім. На Донецькому коксохіму зарплату видають продуктовими наборами, а на Горлівському «Стиролі» взагалі нічого не дають вже більше 4 місяців. Є в наявності випадки голодної непритомності. «Бюджетникам» трохи кращі. І затримки з виплатою поменше - 1-2 місяці - це не термін, і стабільність знову ж ж. Є навіть такі, у кого зарплата 100 доларів перевищує. Але і 80 доларів - краще, ніж нічого. Знову ж, радують ціни, які на порядок нижче, ніж в найпроклятішій Україні. На хліб, перлову крупу і горілку вистачає, а риба-м'ясо-молоко - це все для буржуїв. Мінімальна пенсія - 42 долара. З них за комунальні послуги треба заплатити, але трохи, приблизно доларів 20. На решту можна жити практично розкошуючи.

  Павло Бондаренко пише, тарифи на ЖКГ - це предмет особливої ​​гордості влади «Новоросії». По місцевому телевізору не втомлюються підкреслювати, що тарифи ці самі в 3-4 рази нижче, ніж в Росії і Україні, яка взагалі замерзає і голодує ще більш страшно, ніж робітники заводу «Стирол». Ну, а якщо зовсім вже хочеш розкішного життя - уклади контракт з армією «Новоросії». Рядовий збройних сил «ЛНР» отримує цілих 15 тисяч рублів, або 215 доларів і за місцевими мірками вважається майже Рокфеллером. Правда, кажуть, що частина цих рублів прилипає до рук товаришів командирів, але це всього лише злісні наклепи «укропської» пропаганди. Загалом, все добре в «Новоросії» і в новий 2019 рік «республіка» вступає з розправленими від гордості плечима і впевнено дивиться в майбутнє. Світле майбутнє, яке вже не за горами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми