Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Блогер: у "Новоросії" не знають вже куди дівати гроші, не те, що в "бандерівській" Україні

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Новоросія, суспільство, економіка

  «Новоросія» зустрічає Новий рік в самому розквіті. Економіка прогресує семимильними кроками. «Новоросчани» не знають, куди дівати гроші, тому економічний бум приходиться штучно стримувати, так само, як і обмежувати доходи громадян. Донецький, Єнакіївський і Алчевський металургійні комбінати практично стоять або працюють на 20% від того рівня, на якому працювали в «бандерівській» Україні.


  Про це у своєму блозі пише український блогер Павло Бондаренко.

  За його словами, зарплата підручного сталевара на Алчевському меткомбінаті - 10 тисяч рублів або цілих 143 долари. Потрібно розуміти - підручний сталевара в киснево-конвертерному цеху - це типу заступник бригадира в колгоспі - фігура. Правда, рублі ці платять не всім. На Донецькому коксохіму зарплату видають продуктовими наборами, а на Горлівському «Стиролі» взагалі нічого не дають вже більше 4 місяців. Є в наявності випадки голодної непритомності. «Бюджетникам» трохи кращі. І затримки з виплатою поменше - 1-2 місяці - це не термін, і стабільність знову ж ж. Є навіть такі, у кого зарплата 100 доларів перевищує. Але і 80 доларів - краще, ніж нічого. Знову ж, радують ціни, які на порядок нижче, ніж в найпроклятішій Україні. На хліб, перлову крупу і горілку вистачає, а риба-м'ясо-молоко - це все для буржуїв. Мінімальна пенсія - 42 долара. З них за комунальні послуги треба заплатити, але трохи, приблизно доларів 20. На решту можна жити практично розкошуючи.

  Павло Бондаренко пише, тарифи на ЖКГ - це предмет особливої ​​гордості влади «Новоросії». По місцевому телевізору не втомлюються підкреслювати, що тарифи ці самі в 3-4 рази нижче, ніж в Росії і Україні, яка взагалі замерзає і голодує ще більш страшно, ніж робітники заводу «Стирол». Ну, а якщо зовсім вже хочеш розкішного життя - уклади контракт з армією «Новоросії». Рядовий збройних сил «ЛНР» отримує цілих 15 тисяч рублів, або 215 доларів і за місцевими мірками вважається майже Рокфеллером. Правда, кажуть, що частина цих рублів прилипає до рук товаришів командирів, але це всього лише злісні наклепи «укропської» пропаганди. Загалом, все добре в «Новоросії» і в новий 2019 рік «республіка» вступає з розправленими від гордості плечима і впевнено дивиться в майбутнє. Світле майбутнє, яке вже не за горами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми