Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Бізнес "накриють" перевірки у 2019 році

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Планові перевірки очікують підприємства з "зони ризику".

  3004_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Податкова вже "витягла" з тіні більше семи тисяч нелегальних робітників. У 2019 відомство проведе ще 6721 перевірку. Найбільша кількість перевірок очікується на компанії в Київській, Харківській і Одеській областях, повідомила платформа для роботи з відкритими даними "Опендатабот".

  Найчастіше перевіряють компанії, які займаються транспортом, оптовою та роздрібною торгівлею.

  Планові перевірки очікують компанії, які мають критерії ризику, визначені наказом Міністерства фінансів України. До них відносяться компанії, які:

  мають рівень сплати податку на прибуток нижче рівня оплати по відповідній галузі;
  мають рівень сплати ПДВ нижче рівня оплати по відповідній галузі;
  задекларували від'ємне значення об'єкту оподаткування податком на прибуток;
  мають відносини з контрагентами, які знаходяться в розшуку, ліквідовані або збанкрутували;
  мають розбіжності з податкових зобов'язань та податкового кредиту.

  У наказі також сказано, що крім основного списку підозрілих компаній Державна фіскальна служба (ДФС) також буде перевіряти їх підрозділи, дочірні підприємства і контрагентів. Банки, страховики, торговці цінними паперами, постійні представництва та представництва нерезидентів теж включені в планові перевірки.

  Раніше в Держфіскальній службі вже повідомили, що перевірки змусили бізнес оформляти співробітників. При цьому найбільше працівників працевлаштували роботодавці, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми