Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Аналітики розповіли про кращий бізнес в Україні для інвестицій

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: бізнес, інвестиції

  В Україні істотно скоротився ринок функціональних напоїв, і головною причиною послужила девальвація гривні.

  7339_1546764359_powerade-4110_960_720-860x4.jpg (76.87 Kb)


  Більшість функціональних напоїв привозять в Україну з-за кордону. За останній час вони різко подорожчали, через що різко падає попит.

  За підсумками 2017 року обсяг ринку функціональних напоїв скоротився на рекордні 7%. Однак ринок вітчизняного виробництва ізотоніки не припиняє своє зростання з 2016 року. Експерти стверджують, що вкладення в цей бізнес є зараз найбільш перспективними. Примітно, що поки українці мало цікавляться функціональними напоями, і це видно по статистиці. У США і Західній Європі на одну людину припадає близько 100 л ізотоніки щорічно, а в Україні лише 0,05 л. Аналітики відзначають, що в даний час ізотоніки можна купити в супермаркетах України, і зараз складається найбільш сприятливий момент саме для українських виробників.

  У них з'явилася можливість збільшити частку на ринку. Однак для цього необхідно розширювати асортимент і нарощувати кількісні показники випуску. В даний час вітчизняні виробники випускають тільки вітамінні напої, а всі інші види цієї продукції завозять в країну виключно з-за кордону. При цьому основні обсяги поставок йдуть з Іспанії, Бельгії та Польщі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми