Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У МВФ побачили приємні сигнали в українській економіці

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: МВФ, економіка

  Експерти Міжнародного валютного фонду заявили про те, що економіка України почала відновлюватися, проте темпи її зростання ще недостатні для того, щоб відновити докризові показники.

  0697_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  В звіті МВФ говориться, що економіка України поки не може наздогнати темпи зростання економік інших країн регіону.

  «Інвестиції, особливо прямі іноземні інвестиції, стримуються складної діловим середовищем, в той час як велика кількість працівників шукає можливості працевлаштування за кордоном, оскільки економічне зростання занадто низький, щоб доходи могли помітно скоротити розрив з регіональними аналогами», - розповіли в Міжнародному валютному фонді. Також наголошується, що вдалося відновити резерви, але вони все ще низькі, а економіка України вразлива для різного роду потрясінь.

  Потрібно відзначити, що в звіті також були озвучені нові вимоги до України. До травня цього року ціни на газ для населення мають зрости ще на 15%, а до першого січня 2020 року Кабмін України повинен довести вартість газу до ринкових цін. Таким чином, ціни на газ для населення будуть підвищені в Україні протягом 2 років ще кілька разів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми