Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ висунув нові вимоги Україні на 2019 рік

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: МВФ

  У травні 2019 року вартість газу для населення повинна бути підвищена ще на 15%, а в 2020 році ціна на газ повинна стати повністю ринковою.

  0697_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  Таку вимогу до України висунув Міжнародний валютний фонд у своєму звіті, який був оприлюднений 8 січня. Нова програма МВФ передбачає дві вимоги до України. Перше - це підвищення цін на газ до ринкового рівня, друге - збереження дефіциту бюджету на рівні 2,3% ВВП. У фонді заявили, що Кабінет міністрів повинен підвищити вартість газу для населення на 15% до травня поточного року.

  З 1 січня 2020 року вартість газу повинна повністю відповідати ринковим цінам. Крім того, експерти фонду очікують, що завдяки пенсійній реформі дефіцит пенсійного фонду України вдасться знизити до 4,25% від ВВП. Також аналітики прогнозують, що розмір пенсії в Україні має підвищитись мінімум на 8,5%. Аналітики відзначили важливість проведення пенсійної реформи в Україні, оскільки в країні зберігається несприятлива демографічна ситуація - швидке старіння населення і вкрай низька народжуваність.

  Також в МВФ додали, що тисячі українців продовжують виїжджати за кордон. У той же час в МВФ відзначили високі ризики реалізації програми через недозволеного конфлікту на Донбасі і нестабільного зовнішнього середовища. Крім того, програма знаходиться під загрозою у зв'язку з майбутніми виборами в країні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми