Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ висунув нові вимоги Україні на 2019 рік

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: МВФ

  У травні 2019 року вартість газу для населення повинна бути підвищена ще на 15%, а в 2020 році ціна на газ повинна стати повністю ринковою.

  0697_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Таку вимогу до України висунув Міжнародний валютний фонд у своєму звіті, який був оприлюднений 8 січня. Нова програма МВФ передбачає дві вимоги до України. Перше - це підвищення цін на газ до ринкового рівня, друге - збереження дефіциту бюджету на рівні 2,3% ВВП. У фонді заявили, що Кабінет міністрів повинен підвищити вартість газу для населення на 15% до травня поточного року.

  З 1 січня 2020 року вартість газу повинна повністю відповідати ринковим цінам. Крім того, експерти фонду очікують, що завдяки пенсійній реформі дефіцит пенсійного фонду України вдасться знизити до 4,25% від ВВП. Також аналітики прогнозують, що розмір пенсії в Україні має підвищитись мінімум на 8,5%. Аналітики відзначили важливість проведення пенсійної реформи в Україні, оскільки в країні зберігається несприятлива демографічна ситуація - швидке старіння населення і вкрай низька народжуваність.

  Також в МВФ додали, що тисячі українців продовжують виїжджати за кордон. У той же час в МВФ відзначили високі ризики реалізації програми через недозволеного конфлікту на Донбасі і нестабільного зовнішнього середовища. Крім того, програма знаходиться під загрозою у зв'язку з майбутніми виборами в країні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми