Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У Нацбанку оцінили втрати від нового російського ембарго

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: НБУ, санкції

  Українським експортерам не варто побоюватися істотних втрат у зв'язку з введеними Росією в кінці 2018 року обмеженнями.

  0243_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Про це сьогодні повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на відповідь Національного банку.

  «Згідно з оцінками НБУ, загальний показник чистих втрат експорту товарів від нових санкцій Росії, беручи до уваги значну імпортну складову в експорті машинобудування, будуть незначними, а вплив санкцій на ВВП - близьким до нуля», - йдеться в повідомленні.

  Разом з тим, в Нацбанку відзначили, що найбільш чутливими для України, з огляду на відносно обмежені можливості переорієнтації на інші ринки залишаються обмеження на поставки продукції машинобудування. При цьому, як показала практика попередніх років, показник експорту продовольчих товарів і деяких промислових товарів, які потрапили під санкції Росії, частково може бути переорієнтований на інші ринки, вважають в центробанку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми