Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як відреагує економіка України на світову кризу

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: економіка

  Криза, яка почалася в 2007 році, не припинялася і в Україні не припиниться ще мінімум до 2023-2024 років.

  9887_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це заявив директор Інституту трансформації суспільства, економіст і політолог Олег Соскін.

  “Криза, яка почалася в 2007 році, не припинялася. Зараз почалася нова фаза. Ми перебуваємо у фазі падіння, яка завжди триває 12-15 років, тобто в 2020 році в найбільш розвинених і успішних країнах припиниться тільки фаза падіння”, – пояснив він. Слідом за фазою падіння почнеться 15-річна фаза депресії і стагнації. А оскільки Україна – лузер, країна “ентропійної воронки”, то у нас фаза падіння в кращому випадку, якщо прийде нормальний президент, припиниться десь в 2023-2024 році, а після цього ще буде 15 років стагнації, гниття. Тому найближчим часом в світі нічого доброго не буде”, – вважає економіст.

  За його словами, Києву потрібно орієнтуватися на ті країни, які зуміли підготуватися: Австрію, Швейцарію, Голландію і Бельгію.

  “Важко буде Франції, Великобританії, Німеччині. Все тільки починається. А порятунок потопаючого буде справою рук самого потопаючого. Для цього потрібно чітко розуміти, яку модель ми хочемо створити. Перш за все, потрібно створити середній клас. Ті країни, де 85% населення – середній клас, і будуть перебувати на плаву. А держави, розколоті на багатих і бідних, де 10% багатих і 90% бідних, приречені на катастрофу. Україна сьогодні пожинає плоди знищення середнього класу”, – заявив Соскін.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми