Фінанси. Гроші. Валюта » Січневий держбюджет України показав нову "діру"


6 Лют 2019 - 11:22 від RomanK
У січні поточного року доходи держбюджету України досягли 54,49 мільярдів гривень, і це майже на 11% менша сума, ніж планувалося отримати.

0154_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb) Згідно даних Державної казначейської служби, сума доходів була на 10,7 мільярдів гривень нижчою, ніж в січні 2018 року.

Загальний фонд державного бюджету отримав в січні 44,2 мільярда, і план недовиконали майже на 19%. Якщо порівнювати з січнем минулого року, то загальний фонд отримав майже на 11% менше. У відомстві також розповіли, що загальна сума надходжень до державного бюджету від митного оформлення авто на іноземній реєстрації в січні цього року досягла 3,1 мільярда гривень. При цьому наголошується, що в січні поточного року українці здійснили митне оформлення 48760 транспортних засобів, що мають іноземну реєстрацію.

Митні надходження за січень впали на рекордні 10% по відношенню до показників січня 2018 року. Нагадаємо, що раніше в Міністерстві фінансів повідомили про те, що в поточному році за зовнішніми та внутрішніми боргами повинен виплатити 15 мільярдів доларів, і якщо цього не станеться, в країні почнеться дефолт.