Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки готівки мають всі українці

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: економіка

  Національний банк України відзначив, що зростання економіки України позначається на збільшенні обсягу готівки в обігу, що необхідно при збільшенні потреби в грошах як засобах розрахунку. Так, за 2018 рік кількість готівки виросло на 10,7%, тобто до 400,1 млрд гривень.

  8081_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Відзначається, що в середньому один українець має 69 банкнот і 293 монети, а найпопулярнішою купюрою є 200 грн, що становить 22,8% від усіх банкнот в Україні. Найпопулярнішою монетою є 10 копійок, а це 29% від усіх випущених монет. "Разом з тим розвиток безготівкових розрахунків кілька стримувало попит на готівку", - додали в Нацбанку.

  Завдяки цьому рівень готівки в економіці (відношення готівкових коштів в обігу поза банками до ВВП) знизився з 11,1% ВВП в 2017 році до 10,3% ВВП в 2018 році. Найменше монет номіналом 2 грн (0,4%), і купюр в 20 гривень (4,4%).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми