Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Невтішний прогноз: Коли Україна досягне рівня економіки ЄС

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ЄС

  При нинішніх темпах зростання економіки Україні знадобиться 50-100 років для досягнення рівня доходів європейських країн.

  0978_769.jpg (37.78 Kb)


  "При існуючих темпах економічного зростання, які ледве перевищують 3% в рік, для виходу на поточний рівень доходів Німеччини Україні знадобиться майже сто років. Щоб отримувати дохід як у Польщі, може знадобитися менше часу - близько 50 років", - йдеться в дослідженні Світового банку (СБ).

  Україну закликали не відкладати реформи.

  "Структурні реформи здатні зміцнити фундаментальні фактори для прискореного зростання. При відсутності реформ темпи зростання, швидше за все, залишаться мізерними", - відзначили аналітики СБ.

  У переліку необхідних проблем, вирішення яких сприятиме прискоренню економічного зростання, виділили: підвищення продуктивності економіки, розширення можливостей зовнішньої торгівлі, зміцнення економічних інститутів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми