Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Невтішний прогноз: Коли Україна досягне рівня економіки ЄС

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ЄС

  При нинішніх темпах зростання економіки Україні знадобиться 50-100 років для досягнення рівня доходів європейських країн.

  0978_769.jpg (37.78 Kb)


  "При існуючих темпах економічного зростання, які ледве перевищують 3% в рік, для виходу на поточний рівень доходів Німеччини Україні знадобиться майже сто років. Щоб отримувати дохід як у Польщі, може знадобитися менше часу - близько 50 років", - йдеться в дослідженні Світового банку (СБ).

  Україну закликали не відкладати реформи.

  "Структурні реформи здатні зміцнити фундаментальні фактори для прискореного зростання. При відсутності реформ темпи зростання, швидше за все, залишаться мізерними", - відзначили аналітики СБ.

  У переліку необхідних проблем, вирішення яких сприятиме прискоренню економічного зростання, виділили: підвищення продуктивності економіки, розширення можливостей зовнішньої торгівлі, зміцнення економічних інститутів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми