Фінанси. Гроші. Валюта, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Прогноз росту цін у 2019

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ціни

  У 2019 році ціни в Україні зростуть на 6,3% проти 9,8% у 2018-му.

  2378_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Головними факторами зростання цін будуть підвищення тарифів і заробітних плат. Це збільшуватиме виробничі витрати бізнесу і стимулювати споживчий попит, йдеться в "Інфляційному звіті" НБУ.

  У січні відбулося підвищення цін на централізоване опалення та гарячу воду основними виробниками теплової енергії. Також передбачається подальше зростання тарифів на газ для населення згідно з меморандумом з МВФ.

  Основний внесок в інфляцію в поточному році зробить подорожчання тютюнової продукції, що оцінюється в 19% у зв'язку з оновленим графіком підвищення акцизів. У наступні роки темпи зростання цін на тютюн залишатимуться високими, хоч і уповільняться до 12%.

  Подорожчання алкогольної продукції прогнозується в межах 6-9% щорічно. Подальше щорічне зростання цін на паливо (бензин і дизельне паливо) оцінюється в 4-5%.

  Проінфляційний вплив цих факторів буде поступово послаблюватися, і в 2020 році зростання цін уповільниться до 5%.

  Зниження інфляції забезпечуватиме жорстка монетарна політика НБУ і стримана фіскальна політика уряду щодо значних обсягів планових погашень держборгу, обіцяє регулятор.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми