Фінанси. Гроші. Валюта, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Прогноз росту цін у 2019

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ціни

  У 2019 році ціни в Україні зростуть на 6,3% проти 9,8% у 2018-му.

  2378_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Головними факторами зростання цін будуть підвищення тарифів і заробітних плат. Це збільшуватиме виробничі витрати бізнесу і стимулювати споживчий попит, йдеться в "Інфляційному звіті" НБУ.

  У січні відбулося підвищення цін на централізоване опалення та гарячу воду основними виробниками теплової енергії. Також передбачається подальше зростання тарифів на газ для населення згідно з меморандумом з МВФ.

  Основний внесок в інфляцію в поточному році зробить подорожчання тютюнової продукції, що оцінюється в 19% у зв'язку з оновленим графіком підвищення акцизів. У наступні роки темпи зростання цін на тютюн залишатимуться високими, хоч і уповільняться до 12%.

  Подорожчання алкогольної продукції прогнозується в межах 6-9% щорічно. Подальше щорічне зростання цін на паливо (бензин і дизельне паливо) оцінюється в 4-5%.

  Проінфляційний вплив цих факторів буде поступово послаблюватися, і в 2020 році зростання цін уповільниться до 5%.

  Зниження інфляції забезпечуватиме жорстка монетарна політика НБУ і стримана фіскальна політика уряду щодо значних обсягів планових погашень держборгу, обіцяє регулятор.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми