Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Багатодітним родинам платитимуть щомісячну допомогу

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Багатодітним родинам планують виплачувати щомісяця додатково 2027 грн.

  6805_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Гроші хочуть виплачувати сім'ям, у яких троє дітей. Батьки отримуватимуть кошти доки дитина не досягне шкільного віку. Далі планують запровадити виплати на дітей до 16 років. В уряді вважають, що це допоможе боротися з бідність і стимулювати народжуваність.

  "Такі виплати - це популістичний передвиборчий хід. Я не думаю, що це матиме якийсь великий вплив як на економіку, так і на рівень народжуваності. З одного боку, у нас не настільки багато таких сімей, і це не настільки велика сума, що суттєво вплине на інфляцію. З іншого - якщо говорити про демографію, то цей фактор і на неї також не сильно подіє", - каже старший економіст Центру соціально-економічних досліджень CASE-Україна Володимир Дубровський.

  За його словами, кошти, які вже отримують молоді сім'ї, суттєво не підвищили народжуваність.

  "Якась частина бідних людей справді почала народжувати більше дітей, щоб отримувати гроші. Це не є особливо хорошою тенденцією. Люди, які не можуть або не хочуть заробляти, народжують дітей, отримують на них великі субсидії. Виходить, що такі діти зростають у бідності, їм не можуть дати нормальної освіти", - наголошує економіст.

  Він додав, що поки в Україні таке явище не носить масового характеру.

  "Не все, що є у практиці розвинених країн, є правильним. Від такого явища утворюється прошарок електорату, цілком залежний від держави. Такі люди стабільно голосують за певних політиків, і дуже важко потім ці виплати скасувати. Прошарок суспільства, який живе виключно на соціальні виплати від держави і не хоче нічого в цьому змінювати, існує у Німеччині, в США, у Швеції", - пояснює Дубровський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми