Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Гривню "колихатиме" до початку виборів

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Нині в Україні в результаті торгів на міжбанківському валютному ринку і проведення президентських виборів відбуваються щоденні валютні коливання.

  4358_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Вони триватимуть до завершення президентських виборів, розповів економічний експерт Андрій Новак.

  “В Україні щоденні коливання на валютному ринку в першу чергу відбуваються у зв’язку з політичним чинником. Адже ми стоїмо на порозі президентських виборів, тому, з одного боку, влада намагається демонструвати так звану стабільність в тому числі з курсу гривні, а опозиційні сили, навпаки, намагаються підірвати довіру до влади щощдо фінансової ситуації в країні і курсу гривні”, – сказав Новак.

  За його словами, стверджувати, що зараз існує стійка тенденція до зміцнення гривні або девальвації не можна, бо коливання різнобічні.

  “Тому поки не закінчиться цей політичний цикл, ми будемо спостерігати різнобічні коливання валютного курсу. В якийсь день на 10-30 копійок буде збільшення, в інший день, навпаки, зменшення”, – розповів Новак.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми