Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Гривню "колихатиме" до початку виборів

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Нині в Україні в результаті торгів на міжбанківському валютному ринку і проведення президентських виборів відбуваються щоденні валютні коливання.

  4358_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Вони триватимуть до завершення президентських виборів, розповів економічний експерт Андрій Новак.

  “В Україні щоденні коливання на валютному ринку в першу чергу відбуваються у зв’язку з політичним чинником. Адже ми стоїмо на порозі президентських виборів, тому, з одного боку, влада намагається демонструвати так звану стабільність в тому числі з курсу гривні, а опозиційні сили, навпаки, намагаються підірвати довіру до влади щощдо фінансової ситуації в країні і курсу гривні”, – сказав Новак.

  За його словами, стверджувати, що зараз існує стійка тенденція до зміцнення гривні або девальвації не можна, бо коливання різнобічні.

  “Тому поки не закінчиться цей політичний цикл, ми будемо спостерігати різнобічні коливання валютного курсу. В якийсь день на 10-30 копійок буде збільшення, в інший день, навпаки, зменшення”, – розповів Новак.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми