Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Гроші від Євробачення передадуть на Чорнобиль

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: фінанси

  Уряд України підкоригував черговість проведення бюджетних платежів Державною казначейською службою.

  2992_1552544316_8-1fyv-1068x7.jpg (.73 Kb)


  13 березня, в середу, відповідний проект рішення внесений на засіданні Кабінету міністрів главою Мінфіну Оксани Маркаровой.

  Зокрема, міністр фінансів заявила, що з урядової постанови, прийнятого восени 2016 року, необхідно прибрати пункт, згідно з яким були внесені витрати на організацію в Києві конкурсу Євробачення, що пройшов у 2017 році, до переліку першочергових завдань. Маркарова пропонує натомість внести в список необхідних і швидких платежів програму зняття з експлуатації Чорнобильської атомної станції. Крім того, ця програма передбачає перетворити Чорнобиль в екологічно безпечну систему.

  Потрібно відзначити, що Кабмін не планує інші пріоритети платежів. В першу чергу, всі бюджетні кошти йтимуть на виплати соціальної допомоги, пенсій і зарплат бюджетникам, а також на закупівлю ліків і покриття касових розривів Пенсійного фонду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми