Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

НБУ готовий сильніше знецінити долар

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: НБУ

  Щоб укріпити довіру до гривні, потрібно продовжувати політику Нацбанку. Вона спрямована на забезпечення цінової стабільності, зниження інфляції у середньостроковій перспективі до 5%.

  1458_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  "Національний банк і надалі приділятиме увагу дедоларизації - процесу поступової відмови від використання долара США в якості валюти міжнародних розрахунків і резервної валюти. Адже маємо високий рівень доларизації економіки. Це є наслідком відсутності політичної і макроекономічної стабільності", - заявив заступник голови НБУ Олег Чурій, передає прес-служба регулятора.

  Він нагадав про підписання НБУ договору про встановлення кореспондентських відносин з міжнародним депозитарієм Clearstream.

  "Це спростить доступ іноземних інвесторів до ринку облігацій внутрішньої державної позики України. Дозволить покращити валютну структуру держборгу завдяки більшому попиту на цінні папери, номіновані у гривні", - додав Олег Чурій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми