Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

НБУ готовий сильніше знецінити долар

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: НБУ

  Щоб укріпити довіру до гривні, потрібно продовжувати політику Нацбанку. Вона спрямована на забезпечення цінової стабільності, зниження інфляції у середньостроковій перспективі до 5%.

  1458_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  "Національний банк і надалі приділятиме увагу дедоларизації - процесу поступової відмови від використання долара США в якості валюти міжнародних розрахунків і резервної валюти. Адже маємо високий рівень доларизації економіки. Це є наслідком відсутності політичної і макроекономічної стабільності", - заявив заступник голови НБУ Олег Чурій, передає прес-служба регулятора.

  Він нагадав про підписання НБУ договору про встановлення кореспондентських відносин з міжнародним депозитарієм Clearstream.

  "Це спростить доступ іноземних інвесторів до ринку облігацій внутрішньої державної позики України. Дозволить покращити валютну структуру держборгу завдяки більшому попиту на цінні папери, номіновані у гривні", - додав Олег Чурій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми