Фінанси. Гроші. Валюта, Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки потрібно грошей, щоб прожити один місяць (опитування)

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Мінімальна зарплата в Україні має зрости з нинішніх 150 доларів до 300 доларів. Це є завданням Кабінету Міністрів, заявляв не так давно прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він також зазначив, що “мінімалка” в Україні за останні три роки вже зросла в три рази – в доларовому еквіваленті з близько 50 доларів в 2016 році до 150 доларів в 2019 році.

  8516_24092814.jpg (45.93 Kb)


  Ми вирішили запитати у наших читачів, чи влаштовують їх такі суми, скільки мінімум грошей їм потрібно на місяць? На що вони витрачають найбільше? Які витрати вважають необхідністю, а які надмірністю?

  Відповіді отримали досить різноманітні. Так, користувач під ніком freeze згадав про знайомих пенсіонерів, які примудряються існувати на 5 тис. гривень на місяць. Ще й платять взимку за ЖКГ 2200 грн. При цьому, freeze вважає, що сім’я з трьох осіб повинна мати дохід мінімум в 1 тис. доларів на місяць.

  За розрахунками Gln_Vlrn, щоб просто існувати в Україні, потрібно 4950 гривень на одного. Але це без урахування відвідувань зубного, спортзалу, без розваг, витрат на ліки, купівлі одягу і т.п. Сам користувач зазначає, що не зміг би вижити на 150 доларів.

  Для MASolomko навіть обіцяні Гройсманом 300 доларів на місяць не стануть панацеєю. Він не впевнений, що зміг би прожити на цю суму, навіть якби жив сам в невеликій квартирі, без “гри з кредиткою”.

  Розповів про витрати сім’ї з трьох осіб і без маленьких дітей користувач з ніком zРадио. У підсумку він озвучив три підходи: “мінімум-мінімум”, “комфортний мінімум”, “комфортний рівень”.

  І наостанок хотілося б розповісти про підхід користувача з ніком Козак-характерник, який вирішив підкріпити свою позицію віршем Тараса Шевченка.

  Розкажіть про свою ситуацію. Який мінімальний дохід для себе і сім’ї вважаєте достатнім? Чи можете дозволити собі витрати на авто, домашніх тварин, подорожі?  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми