Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

НБУ: попит на готівку серед населення почав зростати

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: НБУ, валюта

  У березні 2019 року на готівковому ринку спостерігається тенденція до збільшення попиту на валюту з боку населення.

  6340_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це повідомили в прес-службі НБУ.

  “Незважаючи на певне збільшення попиту населення на валюту в березні, в цілому чистий продаж валюти населенням з початку року становить понад 170 млн доларів”, – йдеться у відповіді.

  Таким чином, з початку березня населення купило валюти на 70 млн більше, ніж продало, оскільки за січень-лютий чистий продаж склав майже 240 млн доларів.

  На безготівковому ринку поки ситуація протилежна. “Чиста купівля валюти Національним банком з початку року станом на ранок 19 березня становить близько 600 млн доларів”, – йдеться у відповіді.

  Отже, на міжбанківському ринку НБУ в березні купив на 80 млн доларів більше, ніж продав, оскільки за січень-лютий позитивне сальдо склало 520 млн доларів.

  Відповідаючи на питання щодо подальших дій НБУ, в прес-службі нагадали, що “Національний банк не дає прогнозів щодо динаміки курсу гривні”.

  “Здійснюючи валютні інтервенції, НБУ не протидіє фундаментальним економічним тенденціям, а лише згладжує значні курсові коливання, які можуть негативно позначатися на ціновій і фінансовій стабільності. Згідно з розвитком подій, Національний банк буде виходити на міжбанківський валютний ринок з продажем або купівлею валюти для поповнення міжнародних резервів. Обсяги можливих валютних інтервенцій будуть визначатися на підставі аналізу і прогнозу попиту і пропозиції іноземної валюти, а також оцінки наявного дисбалансу між ними”, – йдеться у відповіді на запит.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми