Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Курс долара буде зростати - прогноз

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: долар, валюта, гривня

  Курс долара буде рости, але ситуація під контролем.

  9951_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Уже кілька тижнів в Україні спостерігається плавне зростання курсу долара. В окремі дні гривня зміцнювалася, проте в цілому девальвація триває з 11 березня. Частина експертів пов'язувала таке явище з виходом на валютний ринок "Укрзалізниці". Мовляв, вони за короткий період купили велику кількість доларів, у результаті попит збільшився, а пропозиція залишилася на тому ж рівні.

  У Національному банку відмовилися коментувати вплив окремих учасників ринку, однак при цьому заявили: ситуація під контролем. Щоб згладити подорожчання, НБУ почав підвищувати пропозицію і продав на ринку $100 млн. Більшість опитаних аналітиків сходяться на думці: найбільш імовірний курс до кінця березня – близько 27,6 грн/$.

  "На найближчий тиждень ми очікуємо зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 27,6 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 27,5 / 27,7 грн", – відзначає старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб.

  З таким же прогнозом погоджується і фінансовий аналітик Володимир Мазуренко. Він упевнений, що девальвація закінчиться разом із виборами, при цьому курсі гойдалки будуть рухатися по траєкторії до 27,6 грн/$ до 31 березня, і знову до 26,9 грн/$ у першій половині квітня.

  "У нас валютний ринок чутливий до всього. Поки бачимо ситуацію, коли попит зростає і серед населення, і серед великих учасників. Я б сказав, що всю ситуацію можна пояснити одним словом: політика. Головне, що потрібно пам'ятати: коливання - звичайна ситуація на ринку", – розповідає Мазуренко.

  Водночас за оцінками фінансового експерта Єгора Комова, наступного тижня вартість американської валюти в гіршому випадку досягне 27,5 грн/$, при цьому експерт вважає: цілком можливо, що коридор буде мати вкрай вузький діапазон у 10-15 коп./$.

  "Долар буде дорожчати до 31 березня. Подорожчання буде незначним, але буде. Ми вже бачимо назрілу тенденцію. Що це означає? А зовсім нічого. У квітні буде ревальвація. Такі гойдалки у нас спостерігаються з року в рік", – зазначає Комов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми