Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як українці використовують свої заощадження

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: фінанси

  З початку року обсяги депозитів населення перевищили докризовий рівень. Досягли 289 млрд грн. На початку липня 2013-го українці зберігали у банках 231 млрд грн.

  7836_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Водночас населення віддає перевагу короткостроковим депозитам. Наприклад, у вкладах до року зберігає 111 млрд грн, від 1 до 2 років - 2 млрд грн. Така ж ситуація з валютними депозитами, передає прес-служба Нацбанку.

  Щоб відновити довіру населення до банків після попередньої фінансової кризи, НБУ очистив ринок від неплатомпроможних фінустанов. Крім того, посилив вимоги до прозорості структури власності банків, мінімізував операції з кредитування осіб, пов'язаних з банками.

  Нацбанк проводить ризик-орієнтований підхід до нагляду за банками. Щорічно оцінює стабільність банків та їх здатність розрахуватися з вкладниками в умовах кризи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми