Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Значна частина ВВП формується навколо переказів заробітчан

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ВВП

  Українці, що працюють за кордоном, надсилають все більше коштів в Україну, зокрема, обсяги грошових переказів в Україну, за даними Світового банку, в 2018 році зросли на 19% і досягли рекордного рівня.

  6041_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Ці цифри називаються в зв'язку з переглянутою методологією оцінки вхідних грошових переказів, а також зростання попиту в сусідніх країнах на робочих-мігрантів.

  Згідно з цими даними, Україна є найбільшим одержувачем грошових переказів в регіоні Європи і Центральної Азії, в якому в цілому за минулий рік вони збільшилися на 11% - до 59 млрд. дол.

  Офіційно зареєстровані щорічні потоки грошових переказів в країни з низьким і середнім рівнем доходу в 2018 році досягли 529 млрд. дол., збільшившись на 9,6% в порівнянні з попереднім рекордним максимумом в 483 млрд. дол. в 2017 році.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми