Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Bloomberg назвали країни з економічним антирейтингом

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: економіка

  Лідером економічного антирейтингу стала Венесуела, друге місце дісталося Аргентині, а замикає трійку ПАР.

  4387_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Агентство Bloomberg опублікувало щорічний рейтинг найнещасніших економік світу - Misery Index, що показує стан справ станом на 2019 рік.

  Про це повідомляє портал ITC.ua. "Індекс Misery Index розраховується шляхом підсумовування прогнозованої інфляції та безробіття в конкретній країні. Вихідні дані фахівці Bloomberg брали з відкритих реєстрів Міжнародного валютного фонду, урядових структур та власних досліджень", - йдеться в повідомленні.

  Лідером знову виявилася Венесуела - вже п'ятий рік поспіль. "Індекс нещастя" для Венесуели виражається семизначним числом. У Венесуелі кілька років триває найтяжча економічна криза, яка почалася після різкого падіння цін на нафту наприкінці 2014 року. Офіційну статистику щодо інфляції влада Венесуели припинила публікувати ще у 2016 році, тому для складання рейтингу Bloomberg використовував експертні оцінки. На другому місці перебуває Аргентина, а замикає трійку - ПАР. Що стосується України, протягом року наша країна опустилася в цьому антирейтингу на одну позицію, посівши шосте місце після Туреччини та Греції. На жаль, прогноз на цей рік особливо невтішний. Очікується, що ми залишимося на шостій позиції, попри зниження індексу з 19,7 до 17,3.

  Країнами з найщасливішими економіками, виходячи з прогнозованих на 2019 рік значень інфляції та безробіття, можна вважати Таїланд, Швейцарію та Сінгапур - вони перші з кінця рейтингу Misery Index.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми