Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Велика частина українців прагне бути заможнішими

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство

  На сьогодні понад 40% українців прагнуть виглядати багатшими, незважаючи на брак коштів навіть на елементарні товари першої необхідності. Таке бажання візуально «поліпшити» своє матеріальне становище для оточуючих, згідно з думкою психологів, бере свій початок ще з часів Радянського Союзу, коли всі носили однаковий одяг, їли однакову їжу і однаково заробляли. Саме тому сьогоднішня фінансова грамотність українців знаходиться на рівні, який дуже складно назвати високим, адже люди намагаються вигідніше виділитися з натовпу, позичаючи для цього гроші у фінансових організацій під чималі відсотки.

  2744_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Споживчі кредити: умови послуг позики

  Згідно із статистичними даними, саме споживчі кредити в останні роки популярні і затребувані. Пов’язано це з низкою факторів, головним з яких виступає факт зниження купівельної спроможності українців, незважаючи на постійне зростання середнього показника заробітної плати по країні. Сьогодні українець не бере кредит на покупку авто або житла, а оформляє позику для придбання побутової техніки чи товарів. Багато жителів країни оформляють міні кредит на карту до отримання зарплати, після віддають займ, а в кінці місяця оформляють його знову.

  Відзначимо, що зростання послуг у вигляді швидких і доступних позик породив і попит на прийнятні за ціною товари. При цьому українці вважають за краще купувати продукт будь-якого характеру в розстрочку без передоплати, отримуючи товар на руки відразу після оформлення угоди. Більш дорогий товар клієнт вважає за краще купити в більш тривалу розстрочку, знижуючи тим самим суму виплати в місяць.

  Повернення кредитів або чому українці продовжують накопичувати грошові борги

  Незважаючи на те, що українці беруть кредити, можливості для їх повернення невеликі. Більше 50% кредитів, узятих населенням країни, є непрацюючими. Ця цифра вважається катастрофічною, оскільки нормою для банківських систем є показник лише до 30%. Таким чином, цілком виправдано судження про те, що банки сьогодні далеко не повністю сформували внутрішню систему ризик-менеджменту, а у позичальників фактично повністю відсутнє розуміння про необхідність повернення взятих кредитних коштів.

  І все ж чому українці накопичують борги? Відповідей може бути кілька. Перший полягає в падінні купівельної спроможності громадян, високому рівню інфляції, стрімкому підвищенню цін і необхідності купувати дорогі товари через відсутність вітчизняних аналогів. Другий, на думку економістів, абсолютно незв’язаних з рівнем бідності або багатства населення, а полягає в зручності життя в кредит, яким і користуються громадяни України.

  Вигідні кредити від Ультракеш

  Сервіс Ультракеш https://ultracash.com.ua надає можливість оформити швидку грошову позику на вигідних для клієнта умовах з можливістю дострокового погашення кредиту або продовження терміну договору на необхідний для позичальника термін на поточних умовах кредитування.

  Міні кредит на карту від Ультракеш може бути оформлений до 30 днів на суму до 3000 грн. Для постійних клієнтів цей показник зростає до 10000 грн. Кредит оформляється повністю онлайн, що дозволяє отримати гроші на карту після подачі заявки протягом 20 хвилин без необхідності відвідування офісу компанії. Окрім цього:

  Оформлення повністю прозоро і не вимагає додаткових грошових оплат;
  Клієнт може виплатити позику будь-яким зручним способом;
  Для оформлення кредиту потрібно тільки паспорт та ідентифікаційний код.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми