Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні значно зросте ціна на закордонні паспорти і ID-карти

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: паспорт, суспільство

  Починаючи з першого липня в українській державі значно підвищиться ціна на оформлення закордонних паспортів та ID-карт.

  4725_biome.jpg (53.12 Kb)


  «24 квітня Кабінет міністрів України прийняв нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина української держави для виїзду за кордон і ID-карти, які потрібно буде сплачувати після першого липня поточного року».

  Крім цього повідомляється, що також буде змінена і вартість бланків вищезазначених документів. Таким чином, згідно з внесеними змінами, починаючи з першого липня нові суми арбітражного збору будуть такими, що при оформленні закордонного паспорта (до двадцяти робочих днів) - 682 гривні, з яких вартість адмінпослуги буде складати 352 гривні і вартість бланка - 330 гривень, а раніше це коштувало 557,32 гривні; для оформлення закордонного паспорта (до семи робочих днів і до трьох робочих днів при наявності підстав) - 1034 гривні, при раніше необхідних 810,32 гривні; при оформленні ID-карти (до двадцяти робочих днів) - 345 гривні (126 гривень вартість адмінпослуги, і 219 гривень - вартість бланка), раніше 279 гривень. При оформленні ID-карти (до 10 робочих днів) - 471 гривні (252 грн вартість адмінпослуги і 219 грн вартість бланка), раніше 366 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми