Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

На що можна взяти гроші в кредит

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: кредит

  У сучасному світі фінансова грамотність ціниться не так високо, як би хотілось. Люди можуть за один день витратити усю зарплатню або принципово відмовитись від кредитування. І дарма, адже до цих двох крайностей аж ніяк не варто прагнути. Завітайте на https://finx.com.ua/, де вам будуть запропоновані зручні умови отримання та погашення позик. То в яких випадках можна сміливо брати гроші в кредит? Про це далі:

  1bl3_img1_lg.png (319.17 Kb)


  Подорожі. Це не такий вже й дорогий вид відпочинку, зате вражень від нього залишиться ціле море. Можна скористатись акцією та об'їздити хоч всю Україну. Зрозумійте, що відпочивати таки треба, адже без відпусток якість вашої роботи поступово зменшуватиметься. Пенсіонерам також інколи необхідно освіжити життя, а зі знижками зробити це легше. І коли заощаджень на достойну путівку десь не вистачає, саме час звернутись за кредитом.

  Ремонт: Планові витрати на ремонт квартири чи будинку завжди приблизні. Почасти буває так, що підсумкова сума для розрахунку суттєво перевищує наявну і справа просто затягується. Ось тут і потрібен кредит, щоб привести усе до ладу за мінімально короткі терміни. FinX пропонує позику до 30 тисяч гривень на два роки. При цьому сплачується вона щомісячно рівними частинами. Тож не дивно, що цей варіант у клієнтів є дуже популярним .

  Бізнес. Відкриття своєї справи або старт-ап може принести чималі прибутки. Втім спочатку в бізнес-проект треба вкластись, а без позики зробити це вкрай важко. В той же час план має передбачати певні дати погашення боргу, які не можна зривати. Рекомендується використовувати гроші суто за призначенням. А завдяки простим вимогам взяття кредиту, все можна оформити в лічені хвилини.

  Ліки. Сьогодні витрати на медицину здатні перекреслити навіть ідеальні фінансові плани. І якщо складні операції вважаються непідйомними для більшості з нас, то перелік ліків - зовсім інша справа. Медикаменти хоч і подорожчали, однак вони доступні та навряд чи коштуватимуть десятки тисяч у національній валюті. В такому випадку кредит є справжнім спасінням. Знайдіть оптимальний варіант, який б враховував максимальну суму, відсотки, комісію, термін повернення тощо й уперед.

  Навчання. Розглядайте освіту не як миттєві витрати, а радше як внески у майбутнє. В класичному розумінні це так і є. Ви можете взяти до 30 000 грн, яких не вистачає для завершення інституту чи початку різноманітних курсів. Так чи інакше, а ініціатива завжди буде винагороджуватись.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми