Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Базовий дохід не подолає бідність - New Economics Foundation

 • Джерело: espreso.tv.  → Ключові теги: бідність

  У британському аналітичному центрі New Economics Foundation дослідили 16 проектів базового доходу по всьому світу і дійшла висновку, що ідея про регулярну безоплатну грошову допомогу всім членам суспільства нежиттєздатна.

  1559_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це йдеться у дослідженні New Economics Foundation.

  Дослідники проаналізували проекти як в бідних країнах (Індії та Кенії), так і в заможних (США і Канаді). “У довгостроковій перспективі працювати не зможе жодна версія базового доходу”, – стверджують вчені.

  Прихильники таких виплат стверджують, що це допоможе вирішити проблему бідності і нерівності, коли автоматизація праці знищить деякі професії та робочі місця.

  Але наявність гарантованих виплат у суспільстві ставить під загрозу розвиток інфраструктури, сфери послуг і технологій, кажуть аналітики. Більшість людей може просто перестати працювати, і тоді поділ у суспільстві стане ще більш помітним, ніж зараз.

  У Фінляндії експеримент з базовим доходом тривав два роки і завершився на початку 2019-го. Влада країни вирішила його не продовжувати. Люди, які брали участь у проекті і отримували гарантовані 560 євро в місяць, залишилися незадоволені: хтось втратив мотивацію до пошуку роботи, а хтось відчув себе невдахою.

  Гроші, які повинні піти на базовий дохід, краще вкласти в реформування систем соціального захисту і поліпшення суспільних послуг, кажуть вчені.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми