Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Базовий дохід не подолає бідність - New Economics Foundation

 • Джерело: espreso.tv.  → Ключові теги: бідність

  У британському аналітичному центрі New Economics Foundation дослідили 16 проектів базового доходу по всьому світу і дійшла висновку, що ідея про регулярну безоплатну грошову допомогу всім членам суспільства нежиттєздатна.

  1559_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це йдеться у дослідженні New Economics Foundation.

  Дослідники проаналізували проекти як в бідних країнах (Індії та Кенії), так і в заможних (США і Канаді). “У довгостроковій перспективі працювати не зможе жодна версія базового доходу”, – стверджують вчені.

  Прихильники таких виплат стверджують, що це допоможе вирішити проблему бідності і нерівності, коли автоматизація праці знищить деякі професії та робочі місця.

  Але наявність гарантованих виплат у суспільстві ставить під загрозу розвиток інфраструктури, сфери послуг і технологій, кажуть аналітики. Більшість людей може просто перестати працювати, і тоді поділ у суспільстві стане ще більш помітним, ніж зараз.

  У Фінляндії експеримент з базовим доходом тривав два роки і завершився на початку 2019-го. Влада країни вирішила його не продовжувати. Люди, які брали участь у проекті і отримували гарантовані 560 євро в місяць, залишилися незадоволені: хтось втратив мотивацію до пошуку роботи, а хтось відчув себе невдахою.

  Гроші, які повинні піти на базовий дохід, краще вкласти в реформування систем соціального захисту і поліпшення суспільних послуг, кажуть вчені.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми