Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Україну зайшла нова платіжна система

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: платіжна система, фінанси

  В Україні з'явилася ще одна міжнародна платіжна система. Нею стала внутрішньодержавна платіжна система LEO.

  6624_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Відповідне рішення оприлюднив Національний банк України.

  Згідно виданого свідоцтва від 26 квітня 2019 року, платіжна система отримала новий статус - міжнародна платіжна система LEO. Платіжною організацією МПС LЕО залишається ТОВ ФК Леогеймінг Пей. У 2016 році компанія отримала ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, а вже 3 січня 2017 року регулятор затвердив реєстрацію правил внутрішньодержавної платіжної системи ЛЕО.

  Міжнародна платіжна система LEO стала четвертою міжнародною платіжною системою з 14 зареєстрованих, платіжними організаціями яких є небанківські фінансові установи.

  Новий статус дає МПС LЕО право:

  - здійснювати міжнародні грошові перекази;

  - працювати на території інших країн;

  - працювати безпосередньо з іноземними контрагентами.

  Розрахунковими банками системи є державний банк Укргазбанк і комерційний банк Конкорд (Concord Bank).

  У компанії оцінили позитивне рішення Нацбанку як ще один крок на шляху лібералізації фінансового ринку, яка вже серйозно змінила вітчизняний транзакційний бізнес.

  У планах у МПС LЕО - вийти на ринок міжнародних грошових переказів, тим самим збільшивши масштаби роботи як з бізнесом, так і з кінцевим споживачем.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми