Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Заробітчани скорочують обсяг грошових переказів додому

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: заробітчани

  За даними Мінсоцполітики, за кордоном постійно працюють 3,2 мільйона українців, а в сам процес трудової міграції залучені до 9 мільйонів осіб – чверть населення країни.

  6136_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  На тлі масштабної трудової міграції, в яку залучено близько чверті населення України, викликає занепокоєння той факт, що щорічно в загальній структурі доходів українських трудових мігрантів питома вага переказів в країну своїм сім’ям скорочується. Це свідчить про те, що все більше сімей возз’єднуються, забирають дітей і залишаються жити за кордоном.

  Таку думку 112.ua озвучив виконавчий директор міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

  “Тобто, якщо раніше, наприклад, у людини за кордоном працювала дружина і відправляла перекази в Україну, то після переїзду у неї відпадає необхідність переказувати в країну гроші”, – сказав Устенко.

  За даними Міністерства соціальної політики, за кордоном постійно працюють 3,2 мільйона українців, а в принципі в процес трудової міграції залучені до 9 мільйонів осіб – чверть населення країни. І якщо в 2013 році кількість трудових запрошень для українців від Польщі становила 218 тисяч, то вже в 2017 році зросла до 1,7 мільйона.

  Головним чином це відбувається в зв’язку з тим, що розмір як мінімальної, так і середньої зарплати в Україні значно нижчий в порівнянні з усіма країнами ЄС, включаючи країни Східної Європи. Компанії на території колишньої Східної Німеччини платять співробітникам в середньому 2700 євро, а в Західній Німеччині – 3300 євро.

  Розмір мінімальної зарплати в Німеччині – 1600 євро.
  У Польщі середня зарплата становить 1150 євро, а мінімальна – близько 550 євро.
  В Україні ж з 1 січня 2019 року мінімальна зарплата становить 4170 гривень, або приблизно 150 доларів, а середня зарплата коливається в районі 9 тисяч гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми