Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Китай зробив ще один крок у торговій війні з США

 • Джерело: hubs.ua.  → Ключові теги: Китай, США

  За даними Мінфіну США, вкладення КНР в американський держборг наближаються до мінімуму з моменту приходу Дональда Трампа до влади в США, коли Пекін скоротив свій портфель «трежеріс» до мінімального значення з 2010 р.

  7756_china-flag.jpg (18.09 Kb)


  Так, в березні 2019 р. Китай продав держоблігації США в обсязі $20,5 млрд – найбільш швидкими темпами в місячному вираженні з жовтня 2016 р. У порівнянні з березнем минулого року обсяг китайських інвестицій в боргові зобов’язання США скоротився на $67,2 млрд до $1,12 трлн.

  Для Китаю це найнижчий показник з приходу до влади Дональда Трампа, коли в період з грудня 2016 по травень 2017 р. обсяг китайського портфеля трежеріс коливався в межах $1,06-1,08 трлн. Більш низькі значення в порівнянні з цими рівнями спостерігалися в 2010 р.

  Влада КНР заявляла про те, що скорочення інвестицій в держоблігації США спричинене необхідністю запобігти надмірному ослабленню юаня.

  Деякі експерти раніше попереджали про можливість помітного скорочення вкладень в американський держборг з боку Китаю як у вигляді дій у відповідь на торговельний тиск з боку американської влади, так і в результаті скорочення торговельного дефіциту між США і Китаєм, якого домагається президент Трамп.

  Дані прогнози озвучував голова ради директорів BlackRock Лоуренс Фінк. Глава найбільшої інвестиційної компанії в світі попереджав про негативні наслідки подібного сценарію для бюджету США, відзначаючи, що скорочення обсягу попиту на американські боргові папери в подальшому призведе до збільшення процентних ставок по них і вищих відсоткових платежів за держборгом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми