Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Goldman Sachs дав прогноз по українській нацвалюті

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: гривня

  Аналітики Goldman Sachs очікують подальшого зміцнення гривні в короткостроковій перспективі і пов’язують зміцнення національної валюти з позитивною реакцією на нещодавні політичні події.

  08_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Відповідний прогноз міститься в аналітичному огляді інвестиційного банку.

  Серед факторів, які сприяють зміцненню гривні, аналітики вказують на високі реальні процентні ставки, сприятливі умови торгівлі і приплив приватного капіталу.

  «Щодо кредитування ми більш оптимістично оцінюємо короткострокове зовнішнє фінансування, ніж ринок (вихід України на зовнішні ринки запозичення капіталу, – прим. Ред.), і очікуємо, що цей фактор і надалі сприятиме подальшому підвищенню кривої боргу в доларах США», – зазначається в документі.

  На думку аналітиків, облігації з фіксованим рівнем прибутковості в національній валюті залишаються привабливими. Водночас вони не можуть прогнозувати подальший розвиток політичної ситуації. Goldman Sachs вказує, що після президентських виборів проведено тільки одне великий опитування, а партії і альянси перебувають у процесі переналаштування.

  «На наш погляд, рішення президента Володимира Зеленського призначити дострокові вибори до Верховної Ради є спробою отримати вигоду з позитивного політичного моменту, що показала його переконлива перемога на президентських виборах і нещодавні опитування», – зазначають аналітики.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми