Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Goldman Sachs дав прогноз по українській нацвалюті

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: гривня

  Аналітики Goldman Sachs очікують подальшого зміцнення гривні в короткостроковій перспективі і пов’язують зміцнення національної валюти з позитивною реакцією на нещодавні політичні події.

  08_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Відповідний прогноз міститься в аналітичному огляді інвестиційного банку.

  Серед факторів, які сприяють зміцненню гривні, аналітики вказують на високі реальні процентні ставки, сприятливі умови торгівлі і приплив приватного капіталу.

  «Щодо кредитування ми більш оптимістично оцінюємо короткострокове зовнішнє фінансування, ніж ринок (вихід України на зовнішні ринки запозичення капіталу, – прим. Ред.), і очікуємо, що цей фактор і надалі сприятиме подальшому підвищенню кривої боргу в доларах США», – зазначається в документі.

  На думку аналітиків, облігації з фіксованим рівнем прибутковості в національній валюті залишаються привабливими. Водночас вони не можуть прогнозувати подальший розвиток політичної ситуації. Goldman Sachs вказує, що після президентських виборів проведено тільки одне великий опитування, а партії і альянси перебувають у процесі переналаштування.

  «На наш погляд, рішення президента Володимира Зеленського призначити дострокові вибори до Верховної Ради є спробою отримати вигоду з позитивного політичного моменту, що показала його переконлива перемога на президентських виборах і нещодавні опитування», – зазначають аналітики.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми