Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Goldman Sachs дав прогноз по українській нацвалюті

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: гривня

  Аналітики Goldman Sachs очікують подальшого зміцнення гривні в короткостроковій перспективі і пов’язують зміцнення національної валюти з позитивною реакцією на нещодавні політичні події.

  08_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Відповідний прогноз міститься в аналітичному огляді інвестиційного банку.

  Серед факторів, які сприяють зміцненню гривні, аналітики вказують на високі реальні процентні ставки, сприятливі умови торгівлі і приплив приватного капіталу.

  «Щодо кредитування ми більш оптимістично оцінюємо короткострокове зовнішнє фінансування, ніж ринок (вихід України на зовнішні ринки запозичення капіталу, – прим. Ред.), і очікуємо, що цей фактор і надалі сприятиме подальшому підвищенню кривої боргу в доларах США», – зазначається в документі.

  На думку аналітиків, облігації з фіксованим рівнем прибутковості в національній валюті залишаються привабливими. Водночас вони не можуть прогнозувати подальший розвиток політичної ситуації. Goldman Sachs вказує, що після президентських виборів проведено тільки одне великий опитування, а партії і альянси перебувають у процесі переналаштування.

  «На наш погляд, рішення президента Володимира Зеленського призначити дострокові вибори до Верховної Ради є спробою отримати вигоду з позитивного політичного моменту, що показала його переконлива перемога на президентських виборах і нещодавні опитування», – зазначають аналітики.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми